Dlaczego Nicole Scherzinger opuściła The Masked Singer? co się z nią stało?

Dlaczego Nicole Scherzinger opuściła The Masked Singer?  co się z nią stało?

Fani byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że wieloletnia sędzia Nicole Scherzinger nie wróci Zamaskowany piosenkarz Na sezon 11. Dlaczego Nicole Scherzinger odeszła? Zamaskowany piosenkarz? Czytaj dalej, aby go znaleźć.

Zamaskowany piosenkarz to serial telewizyjny typu reality show z konkursami śpiewu nadawany przez stację Fox, w którym gwiazdy rywalizują ze sobą w programach ubranych w kostiumy od stóp do głów i maski na twarz, aby ukryć swoją tożsamość. Co tydzień panel sędziowski odgaduje tożsamość gwiazd na podstawie ich głosów i wskazówek dostarczonych przed występem i po nim. Pod koniec każdego odcinka sędziowie i publiczność w studiu na żywo głosują na swojego ulubionego uczestnika. Piosenkarz z najmniejszą liczbą głosów zostaje wyeliminowany i musi następnie zdjąć maskę, aby ujawnić swoją tożsamość. Zwycięzcę wyłania piosenkarz, który jako ostatni zostanie ujawniony.

Serial miał swoją premierę w 2019 roku i jest adaptacją południowokoreańskiego serialu Śpiewak Króla Masek, który ma podobny format. Od czasu pierwszego pojawienia się w Stanach Zjednoczonych, Zamaskowany piosenkarz Od tego czasu rozszerzył się na kilka różnych krajów, w tym Francję, Wielką Brytanię, Australię i Brazylię.

Ken Jeong, Jenny McCarthy Wahlberg, Robin Thicke i Nicole Scherzinger zasiadali w panelu sędziowskim przez pierwsze 10 sezonów. We wrześniu 2023 roku Fox ogłosił, że były członek Pussycat Dolls nie wróci w sezonie 11 i został zastąpiony przez panelistkę, piosenkarkę Ritę Orę. Zamaskowany piosenkarz Zjednoczone Królestwo. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego Nicole Scherzinger odchodzi Zamaskowany piosenkarz.

Dlaczego Nicole Scherzinger odeszła? Zamaskowany piosenkarz?

Dlaczego Nicole Scherzinger odeszła? Zamaskowany piosenkarz? Piosenkarka i aktorka odeszła Zamaskowany piosenkarz Aby zagrać w nowej produkcji Ulica Zachodzącego Słońca Na londyńskim West Endzie. Ulica Zachodzącego Słońca Jest to musical z muzyką Andrew Lloyda Webbera, oparty na filmie z 1950 roku pod tym samym tytułem. Odrodzenie reżyseruje Jamie Lloyd i rozpoczyna się 12 października 2023 roku.

READ  Ekskluzywne filmy HBO Max usunięte z serwisu streamingowego

Mówiąc do New York Times O swojej decyzji o objęciu głównej roli Normy Desmond Scherzinger powiedziała: „Przez wiele lat powtarzałam, że wykorzystuję niewielką część swojego potencjału, a teraz czuję, że naprawdę na tym skorzystałam”. Kontynuowała: „Jest wiele ról, które chciałam zagrać w teatrze muzycznym, ale to nie jest jedna z nich!” Nie byłem pewien, czy ten pomysł był zabawny, czy upokarzający. Ale Jimmy powiedział mi, żebym nie oglądał filmu; Przeczytaj wiersze, posłuchaj muzyki. „Zakochałem się w niej do szaleństwa”.

W przeciwieństwie do niektórych talent show, takich jak Taniec z gwiazdami, Zamaskowany śpiewr na żywo i rozpoczął zdjęcia do 11. sezonu we wrześniu 2023 r., kilka miesięcy przed datą premiery 6 marca 2024 r. Ponieważ sztuka Scherzingera trwała do stycznia 2024 r., zdjęcia do nowego sezonu były niemożliwe. Na szczęście, Zamaskowany piosenkarz W tylnej kieszeni mieli Ritę Orę.

Jenny McCarthy Wahlberg powiedziała przed premierą 11. sezonu Tygodnik Rozrywki W tym sezonie „dużo się nauczyła” od Ory. „Przyszła, bo miała duże buty do wypełnienia” – powiedziała o brytyjskiej piosenkarce. McCarthy i Wahlberg dodali: „Kochamy Nicole. Nicole jest niezwykle utalentowana i zabawna, ale Nicole miała niesamowitą okazję podróżować za granicę na West Endzie i występować. Więc byliśmy bardzo szczęśliwi z jej powodu. Nie było lepszego wyboru niż Rita.

Chociaż fani z pewnością będą tęsknić za Scherzingerem, będzie to nadal bardzo ekscytujący sezon. „Kiedy [redacted] To zostało ujawnione, jesteśmy wyjątkowy „Out” – żartowali McCarthy i Wahlberg na temat ważnego momentu, jaki miał miejsce podczas premiery 11. sezonu. „Nie mogłem się doczekać, aż zadzwonię do wszystkich, których znam. Potem zdałem sobie sprawę, że nie mogę zadzwonić do wszystkich, których znam. Wszyscy będą musieli poczekać na występ, bo nie chcemy zepsuć tego programu. duże i to dobrze.”

READ  Tytuł księcia Harry'ego zniknął z wystawy sukien ślubnych Diany

Sezon 11 Zamaskowany piosenkarz Premiera w stacji Fox 6 marca o 14:24 czasu wschodniego.

Sprawdź galerię prawdziwych partnerów swoich ulubionych gwiazd w galerii poniżej.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *