Demokraci w Izbie Reprezentantów próbują wymusić głosowanie w sprawie pomocy zagranicznej dla Ukrainy, Izraela i Tajwanu

Demokraci w Izbie Reprezentantów próbują wymusić głosowanie w sprawie pomocy zagranicznej dla Ukrainy, Izraela i Tajwanu

Waszyngton — Demokraci w Izbie Reprezentantów próbują wymusić głosowanie nad dwupartyjnym projektem Senatu, który zapewniłby pomoc Ukrainie, Izraelowi i Tajwanowi, ponieważ przywódcy Partii Republikańskiej w Izbie Reprezentantów opierają się presji, aby przyjąć to ustawodawstwo.

Demokraci używają A Udany manewr legislacyjny zwany petycją w sprawie impeachmentu jest rzadkością Próba ominięcia przywódców republikanów. Aby wymusić głosowanie nad ustawą Senatu, potrzebowaliby 218 podpisów.

the Prośba o wypis Transmisję na żywo we wtorek rano i rzeczywiście tak było Dziesiątki podpisów W ciągu kilku godzin od ogłoszenia.

Demokraci, którzy posiadają 213 mandatów w Izbie, będą potrzebować podpisów Republikanów pod petycją, ponieważ prawdopodobnie stracą poparcie postępowców w sprawie uwzględnienia pomocy izraelskiej. Postępowcy ostro skrytykowali Izrael w związku z wojną w Gazie.

„Prosimy naszych kolegów – Demokratów i Republikanów – o podpisanie petycji w sprawie impeachmentu, która zostanie przedstawiona Senatowi przez ponadpartyjnego sekretarza ds. bezpieczeństwa narodowego. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób rozwiązania tej kwestii” – przewodniczący Klubu Demokratów w Izbie Reprezentantów powiedział Pete. – powiedział Aguilar z Kalifornii we wtorek podczas swojej cotygodniowej konferencji prasowej.

Petycja Demokratów w sprawie odwołania spotyka się jednak z konkurencyjnymi wysiłkami posła Briana Fitzpatricka, republikanina z Pensylwanii, który jest współprzewodniczącym umiarkowanego i ponadpartyjnego Klubu Rozwiązujących Problemy.

Fitzpatrick przedstawił mniejszą, ponadpartyjną ustawę o pomocy zagranicznej, która obejmuje środki bezpieczeństwa granic. Poprosił o jego zwolnienie Otwarte na podpisy Dwie godziny po wersji Demokratycznej. W zeszłym tygodniu powiedział, że nie próbuje ominąć przywództwa GOP, ale wykorzystuje petycję w sprawie impeachmentu, aby „odłożyć czas na kwestię delikatną w czasie”.

Republikanin Don Bacon, republikanin z Nebraski, który był współwnioskodawcą projektu ustawy Fitzpatricka, powiedział we wtorek, że wersja Demokratów nie została przyjęta i spodziewał się, że ustawę Fitzpatricka poprze około 150 Republikanów i 100 Demokratów. Powiedział, że w procesie nowelizacji udało się uzyskać 218 podpisów.

Aguilar zauważył, że wersja Fitzpatricka, która wymagałaby wsparcia Demokratów, nie zapewnia pomocy humanitarnej, w związku z czym musiałaby udać się do Senatu w celu zatwierdzenia, „co może zająć tygodnie lub miesiące, zanim dostarczy niezbędną pomoc krytyczną”.

Przywódca mniejszości w Senacie Mitch McConnell wezwał spikera Izby Reprezentantów Mike'a Johnsona, republikanina z Luizjany, do umożliwienia głosowania w Izbie nad ustawą Senatu o pomocy zagranicznej.

„Chcę jeszcze raz zachęcić spikera Izby Reprezentantów, aby pozwolił na głosowanie” – powiedział we wtorek republikanin z Kentucky. „Niech Izba porozmawia o dodatku, który wysłaliśmy im kilka tygodni temu”.

Ellis Kim przedstawił raporty.

READ  Republikański sekretarz stanu Alabamy wylewa zimną wodę na zarzuty oszusta wyborczego MyPillow

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *