Demokraci w Izbie Reprezentantów próbują wymusić głosowanie w sprawie pomocy zagranicznej dla Ukrainy, Izraela i Tajwanu

Demokraci w Izbie Reprezentantów próbują wymusić głosowanie w sprawie pomocy zagranicznej dla Ukrainy, Izraela i Tajwanu

Waszyngton — Demokraci w Izbie Reprezentantów próbują wymusić głosowanie nad dwupartyjnym projektem Senatu, który zapewniłby pomoc Ukrainie, Izraelowi i Tajwanowi, ponieważ przywódcy Partii Republikańskiej w Izbie Reprezentantów opierają się presji, aby przyjąć to ustawodawstwo.

Demokraci używają A Udany manewr legislacyjny zwany petycją w sprawie impeachmentu jest rzadkością Próba ominięcia przywódców republikanów. Aby wymusić głosowanie nad ustawą Senatu, potrzebowaliby 218 podpisów.

the Prośba o wypis Transmisję na żywo we wtorek rano i rzeczywiście tak było Dziesiątki podpisów W ciągu kilku godzin od ogłoszenia.

Demokraci, którzy posiadają 213 mandatów w Izbie, będą potrzebować podpisów Republikanów pod petycją, ponieważ prawdopodobnie stracą poparcie postępowców w sprawie uwzględnienia pomocy izraelskiej. Postępowcy ostro skrytykowali Izrael w związku z wojną w Gazie.

„Prosimy naszych kolegów – Demokratów i Republikanów – o podpisanie petycji w sprawie impeachmentu, która zostanie przedstawiona Senatowi przez ponadpartyjnego sekretarza ds. bezpieczeństwa narodowego. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób rozwiązania tej kwestii” – przewodniczący Klubu Demokratów w Izbie Reprezentantów powiedział Pete. – powiedział Aguilar z Kalifornii we wtorek podczas swojej cotygodniowej konferencji prasowej.

Petycja Demokratów w sprawie odwołania spotyka się jednak z konkurencyjnymi wysiłkami posła Briana Fitzpatricka, republikanina z Pensylwanii, który jest współprzewodniczącym umiarkowanego i ponadpartyjnego Klubu Rozwiązujących Problemy.

Fitzpatrick przedstawił mniejszą, ponadpartyjną ustawę o pomocy zagranicznej, która obejmuje środki bezpieczeństwa granic. Poprosił o jego zwolnienie Otwarte na podpisy Dwie godziny po wersji Demokratycznej. W zeszłym tygodniu powiedział, że nie próbuje ominąć przywództwa GOP, ale wykorzystuje petycję w sprawie impeachmentu, aby „odłożyć czas na kwestię delikatną w czasie”.

Republikanin Don Bacon, republikanin z Nebraski, który był współwnioskodawcą projektu ustawy Fitzpatricka, powiedział we wtorek, że wersja Demokratów nie została przyjęta i spodziewał się, że ustawę Fitzpatricka poprze około 150 Republikanów i 100 Demokratów. Powiedział, że w procesie nowelizacji udało się uzyskać 218 podpisów.

Aguilar zauważył, że wersja Fitzpatricka, która wymagałaby wsparcia Demokratów, nie zapewnia pomocy humanitarnej, w związku z czym musiałaby udać się do Senatu w celu zatwierdzenia, „co może zająć tygodnie lub miesiące, zanim dostarczy niezbędną pomoc krytyczną”.

Przywódca mniejszości w Senacie Mitch McConnell wezwał spikera Izby Reprezentantów Mike'a Johnsona, republikanina z Luizjany, do umożliwienia głosowania w Izbie nad ustawą Senatu o pomocy zagranicznej.

„Chcę jeszcze raz zachęcić spikera Izby Reprezentantów, aby pozwolił na głosowanie” – powiedział we wtorek republikanin z Kentucky. „Niech Izba porozmawia o dodatku, który wysłaliśmy im kilka tygodni temu”.

Ellis Kim przedstawił raporty.

READ  Burza w Kalifornii spowodowała liczne ofiary śmiertelne, poważne powodzie i przyniosła duże ilości śniegu do dotkniętych suszą obszarów stanu

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *