Demi Lovato mówi, że nie są biseksualni i zmieniają swoje sumienia

Piosenkarz Demi Lovato Ujawnił, że nie są binarni i zmieniają swoje sumienie, mówiąc fanom, że są „dumni” z tego, że dokonują zmiany po „dużej ilości autorefleksji”.

Lovato, który zasłynął jako nastoletnia gwiazda filmowa i stał się jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie w ciągu ostatniej dekady, upublicznił to na Filmy i tweety opublikowane online Środa.

„Czuję, że to najlepiej oddaje płynność, którą czuję w mojej ekspresji seksualnej i pozwala mi poczuć się autentycznie i szczerze w stosunku do osoby, którą znam, którą wciąż odkrywam” – powiedział piosenkarz.

Lovato dodał, że decyzję podjęli „po wielu pracach uzdrawiających i autorefleksji”.

„Wciąż się uczę i wkraczam w siebie, i nie udaję eksperta ani rzecznika. Dzielenie się tym z tobą teraz otwiera dla mnie kolejny poziom wrażliwości,” powiedział Lovato.

„Robię to dla tych, którzy nie mogli podzielić się tym, kim naprawdę są, ze swoimi bliskimi. Proszę, żyjcie dalej swoją prawdą i wiedzcie, że przesyłam wam tak wiele miłości”.

Rozgrywający „Sorry Not Sorry” niedawno podzielił się swoimi osobistymi zmaganiami ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami w filmie dokumentalnym na YouTube, po ich przedawkowaniu przed i po śmierci w 2018 roku.

„Moi lekarze powiedzieli, że mam jeszcze pięć do dziesięciu minut” – mówi Lovato w filmie dokumentalnym, mówiąc o incydencie.

W kolejnym wywiadzie dla EW Lovato powiedział, że zakończenie współpracy z aktorem Maxem Ehrichem pomogło im to zrozumieć. „Bardzo dziwny” Za taki obowiązek mężczyzny w chwili obecnej.

„Niezależnie od tego, czy dramat ma miejsce, czy nie, jestem tak wesoły, że nie mogę teraz poślubić mężczyzny,” powiedział Lovato. „Nie wiem, czy to się zmieni za 10 lat i nie wiem, czy to się nigdy nie zmieni, ale uwielbiam akceptować siebie”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *