Decisive Dividend Corporation z Kelowna na szczycie listy 50 najlepszych spółek TSX Venture – Kelowna News

Decisive Dividend Corporation z Kelowna na szczycie listy 50 najlepszych spółek TSX Venture – Kelowna News

Kelowna Bees na szczycie listy TSX

Firma z Kelowna, która kupuje i sprzedaje firmy produkcyjne, czuje tę miłość.

Decisive Dividend Corporation, z siedzibą pod adresem 1855 Kirschner Road, zajęła niedawno pierwsze miejsce na liście 50 najlepszych przedsięwzięć TSX Venture w roku 2024 w kategorii zróżnicowanych branż.

W 2023 r. był na 4. miejscu listy.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że drugi rok z rzędu zostaliśmy wyróżnieni w rankingach TSX Venture 50 spośród 1665 emitentów notowanych na TSXV, a jeszcze bardziej dumni, że w 2024 r. zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii Diversified Industries” – powiedział dyrektor generalny Jeffa Schellenberga. W komunikacie prasowym.

„To wyróżnienie wieńczy bardzo udany rok w Decisive, podczas którego przejęliśmy cztery nowe spółki portfelowe, osiągnęliśmy rekordowe wyniki operacyjne, wzmocniliśmy nasz bilans i osiągnęliśmy dwukrotny wzrost naszych miesięcznych zysków.”

Decisive Dividend Corporation jest spółką zorientowaną na przejęcia, skupiającą się na możliwościach w sektorze produkcyjnym. Firma stara się być idealnym wyborem dla właścicieli firm działających w starym stylu. Następnie wspiera długoterminowy sukces przejmowanych spółek i stara się osiągnąć trwałe i rosnące zyski dla akcjonariuszy.

READ  Stratedzy Scotiabank ujawniają „mistrzów dywidendy”

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *