DCS in Innsbruck: Five Poles in the Final Series, Granroot’s Weak Tab [NA ŻYWO]

Camille Stokes, David Kubaki, Pyotr Iya, Andrzej Stegana i Alexander Snyskow awansowali do finału trzeciego meczu Turnieju Czterech Skoczni: w Innsbrucku. Po pierwszej rundzie Clemens Muraka i Magij Cote pożegnali się z meczem. W tym sezonie Norweg Halver Egner Granerut zanotował fatalną poprawę: dystans ten osiągnął na 29. miejscu.

W zawodach Czterech Skoczni tradycyjnie stosowany jest system Go: na podstawie wyników kwalifikacji tworzy się 25 par, w których skoczkowie rywalizują zgodnie z kluczem z pierwszej serii: najpierw 50 kwalifikujących się, 49. do drugiej i tak dalej. Zwycięzcy tej pary i pięciu innych. Lucky Defeats: to gracze z najwyższymi wynikami wśród przegranych w parach.

W pierwszej rundzie dzisiejszego meczu w Innsbrucku Aleksander Niszczyciel Skoczył 128 mi wygrał walkę ze Słoweńcem Ziką Zeller (125,5 m). Andrzej Stokana Przejechał 126 mi z łatwością pokonał Rosjanina Jewgienija Klimowa (112,5 m). Clemens Murasca Zdobył zaledwie 112,5 metra i musiał uznać wyższość Japończyka Keichi Sato (123 m). Piotr yła Skoczył 126,5 metra i pokonał Japończyka Junshiro Kobayashiego (122 m). Zrobił świetną kartę Kamil Stoch: Wspiął się na wysokość 127,5 mi bez problemu radził sobie z Niemcem Konstantinem Schmidtem (113,5 m). Magic Code Ma 121 m. David Kubaki Zszedł na 126 metr i łatwo pokonał Austriaka Timona-Pascala Kahofera (106,5 m).

W połowie meczu liderem był Stokes, 0,7 punktu (127,5 m) przed Słoweńcem Ann Loniską.

Był 7,6 punktu za zapasem, piąty po pierwszej rundzie Kubakiego. Szyici byli na szóstym miejscu, a Stogana na siódmym. Z 18. finiszem Destroyer awansował do ostatniej rundy.

Kot zajął 31. miejsce, a Muraka 41. miejsce.

Niemiecki Karl Geiger, W klasyfikacji generalnej cyklu zajął drugie miejsce po dwóch meczach na DCS, zjeżdżając zaledwie 117 metrów w pierwszej serii w Innsbrucku. Był w stanie awansować do ostatniej rundy, ale dopiero 30. wynik.

READ  Menu przygotowane na Międzynarodową Konferencję Borówkową w Polsce

Również w tym sezonie wykonał niesamowity skok Norwegia Holver Eckner Granerut, Szef klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i Czterech Skoczni po dwóch wyścigach: osiągnął zaledwie 116,5 metra i awansował na 29. miejsce na serię finałową.

Zarówno Niemcy, jak i Norwegia poprawiły się w finale: Geeker 128,5 m., Granerut Wylądował metr bliżej.

Aleksander Niszczyciel W ostatniej próbie zdobył 126,5 m.

W serii testów przedmeczowych Stokes był najlepszy w polskiej kadrze, notując 126,5 metra, co dało mu piąte miejsce. Yła była dziewiąta, a Kubaki dwunasty.

Granerut, który celował w skoku testowym, wygrał 128,5 m.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *