Poniedziałek Weather. IMGW ostrzega przed mrozem, śniegiem i oblodzeniem. „Zegarek”

W niedzielny wieczór na mapie IMGW ostrzeżenie przed obfitymi opadami śniegu dotarło do Pomorskiego Voidoship. Jest ważny do wtorku 7.30. TVN Meteo Jego prognoza wskazuje, że zamieć wystąpi w kraju.

Poniedziałek Weather. „Jest śliski”

Ostrzeżenia wydano dla południowej części Wyotowców Mazowieckich i części Wyotosów Laplin Oraz podcast o mrozowych opadach, które obowiązują do 9 w poniedziałek. „Jest ślisko – uważaj” – apeluje na Twitterze firma meteorologiczna i wodociągowa.

Od poniedziałku rano ostrzeżenia będą obowiązywać na rejsach: Zachodniopomorskim (Oblodzenie) i Kujawsko-Pomorskim, Vormyosko-Mazurskim, Podlaskim dolno¶l skim I opal (mróz). Według danych z portalu windy, w poniedziałek rano temperatury będą wynosić od 0 do 2 stopni Celsjusza.

Obejrzyj wideo
Dlaczego ulewny deszcz zalewa stolicę?

Mapy ostrzegawcze IMGW pokazują śliski wtorek. W tym dniu ostrzeżenia o śniegu obowiązują wszędzie oprócz prowincji: Wielkopolska, Lubusky Voidoship, Opolskim i pomorskim.

Naukowcy przewidują silne mrozy w Europie 16 stycznia. Przede wszystkim masa zimnego powietrza z Rosji. – System syberyjski jest bardzo silny, bardzo zimne powietrze przemieszcza się bardzo szybko Stany Zjednoczone, Kanadzie i Europie. Jest to jedno z najpoważniejszych odmrożeń na półkuli północnej od 2000 roku. Regionalne rekordy niskich temperatur prawdopodobnie zostaną pobite – mówi dr Marek Kusera, meteorolog i meteorolog z Uniwersytetu Karola w Pradze, cytowany na wp.pl. W najgorszym przypadku temperatura może spaść do -30 stopni Celsjusza.

READ  Polska wstrzymuje import ukraińskiego zboża - POLITICO

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *