David Letterman triumfalnie powraca do „Late Show”

David Letterman triumfalnie powraca do „Late Show”

Obejrzyj rozdanie nagród Billboard Music Awards

Po ponad ośmiu latach od zarejestrowania się jako gospodarz Późny pokazpowrót Davida Lettermana do Ed Sullivan Theatre został w poniedziałek przyjęty owacjami na stojąco.

„Panie i panowie, mojego dzisiejszego gościa z pewnością nie trzeba przedstawiać” – ogłosił jego następca Stephen Colbert, zanim publiczność zaczęła skandować „David”. Letterman uśmiechnął się, gdy tłum zrobił się głośniejszy, i zapytał sarkastycznie: „Czy będzie jakiś problem?”

W innym miejscu wywiadu Colbert skomentował uwagę Lettermana, że ​​siedzenie do późna w nocy to „dziwna praca, której wiele osób nie rozumie”. Kontynuował: „Mam szczęście, że mój przyjaciel Jon Stewart rozmawia z moimi przyjaciółmi o tej dziwnej pracy Siła Piątego Uderzenia… Czy, gdy sprawowałeś funkcję przewodniczącą, był dla Ciebie ktoś, z kim mógłbyś to zrobić? Kogoś, do kogo możesz zadzwonić i porozmawiać. Możesz zadzwonić do Johnny’ego? [Carson]?

Letterman odpowiedział, że chociaż darzył tych gości „wielkim szacunkiem”, był „sierotą w świecie talk show”. Choć jego odpowiedź wywołała jednomyślną pogłoskę współczucia wśród publiczności, były gospodarz przerwał: „No cóż, nie podoba mi się ten sarkazm”.

Wspólny

Na zakończenie wieczoru The National wykonał oszałamiającą wersję utworu „Space Invader”, aby powitać ponownie legendę wieczoru. Przed występem zespołu Letterman powiedział Colbertowi, że to „drugi raz w życiu, kiedy coś takiego wydarzyło się tutaj dziś wieczorem” – było to nawiązanie do historycznego występu Foo Fighters w ostatnim odcinku programu. Spóźniony występ. „Więc będę kochać te dwie grupy na zawsze” – powiedział Letterman.

Chociaż Letterman od czasu swojego odejścia pojawiał się wcześniej w wieczornej telewizji Późny pokaz – Jest gościem Jimmy Kimmel na żywo I Późna noc z Sethem MeyersemObok odcinek finałowy Do Late Show z Jamesem Cordenem Na początku tego roku – w poniedziałkowym odcinku po raz pierwszy powrócił do programu, który uruchomił w CBS w 1993 roku.

READ  Ben Affleck prowadzi entuzjastyczną rozmowę z Jennifer Lopez podczas premiery filmu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *