„Gilmore Girls” Lynn Kim i Rory Gilmore nie były przyjaciółmi

„Żałuję, że nie mamy więcej przyjaźni”.

Dziewczyny Gilmore Fani, mam rozczarowujące wieści.

Warner Bros./Via Everett Group

„Żałuję, że nie mamy więcej przyjaźni” – powiedziała o swoim czasie pracy z Alexis. „Może to było dużo do zrobienia, ponieważ nie włożyłem tyle wysiłku, ile powinienem”.

Grupa CW / Via Everett

Kiko szanowała napięte harmonogramy wszystkich. „Myślałem też, że jestem – zmartwienie to niewłaściwe słowo – ale wiesz, pracowali tak długo, że ich nieokreślony czas, jak sądziłem, był dla nich tak cenny, że nie chciałem wchodzić w ten czas ich życia”.

Grupa CW / Via Everett

Oczywiście, nawet jeśli nie są przyjaciółmi w życiu osobistym, Kiko nadal uwielbia Alexis. „[She] Jest cudowną osobą i myślę, że kiedy spotkasz ją jako osobę, zdasz sobie sprawę, że jest tak inteligentną i wyjątkową osobą.”

Grupa CW / Via Everett

Kontynuowała: „Myślę, że była część mnie, która natychmiast poczuła, że ​​ją chroni jako koleżankę aktorki i kogoś, kto zdaje sobie sprawę, jaka jest wyjątkowa”.

„Myślę, że niektóre z tego są po prostu instynktowne i myślę, że może to pokazuje, w jaki sposób nasze osobowości odnoszą się do siebie, że natychmiast kochamy i szanujemy”.

Warner Bros./Via Everett Group

„Mówię tak, ponieważ zawsze czułem, że głównym problemem z Jessem było to, że musiał dojrzeć i znaleźć pewne słabości. Myślałem, że to jego jedyna wada – ogromna wada – ale to było coś, co wydarzyło się z czasem.” powiedziała.

„Myślałem, że ich chemia razem i sposób, w jaki pasowali intelektualnie, naprawdę to robił, ich wzajemna miłość wydawała się tak realna. I nie sądziłem, że kiedy dorośnie, będzie zdradzał Rory’ego lub tego typu rzeczy, podczas gdy ja zawsze pytał Logana Log Wadą LoganaTo była religia Nigdy właściwe dopasowanie do niej.”

Kiedy ma rację, ma rację. Muszę kochać Lynn!

Sieć CW / przez Everett Group

Możesz sprawdzić pełny wywiad Tutaj.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Rozdarta praca Banksy'ego sprzedaje się na aukcji za 25,4 miliona dolarów - wiadomości ze świata

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *