Darius Trojovis nie jest już wiceprezesem Sądu Okręgowego w Warszawie

Darius Trojovis nie jest już wiceprezesem Sądu Okręgowego w Warszawie – dowiedział się dziennikarz RMF FM Patrick Mikelsky. Sędzia złożył rezygnację, co zaakceptował minister sprawiedliwości Gbigno Geopro.

Darius Drojevich złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Sądu Okręgowego w Warszawie. Otrzymał go minister sprawiedliwości Gbigno Geopro.

Drojevich jest sędzią Często bywał na dodatkowych posiedzeniach komisji nowej Krajowej Rady Sądownictwa. To pozwoliło mu zarobić 20 000 miejsc.

W serii wydawnictw ujawnił dziennikarz RMF FM Patrick Michelsky, Jak niektórzy członkowie nowej KRS przefiltrowali budżet rady – w nieznanym stopniu – zwołując zdalne posiedzenia komisji. Pobrali za to dodatkową opłatę. Praktykę zniweczyły zmiany w regulaminie Lesska Masoora, byłego prezesa Sądu Krajowego. Przewodniczący zezwolił mediom na udostępnianie mediom protokołów z posiedzeń grupy za pośrednictwem publicznej informacji.

W połowie stycznia Krajowa Rada Sądownictwa usunęła Lesska Mussoorie ze stanowiska. Ostatecznie jednak on sam zrezygnował ze stanowiska. 29 stycznia wybrano jego następcę Pave zmieniło się w Stirna.

READ  Polska pobiera opłaty za mieszkania zapewniane przez rząd dla ukraińskich uchodźców

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *