Darius Trojovis nie jest już wiceprezesem Sądu Okręgowego w Warszawie

Darius Trojovis nie jest już wiceprezesem Sądu Okręgowego w Warszawie – dowiedział się dziennikarz RMF FM Patrick Mikelsky. Sędzia złożył rezygnację, co zaakceptował minister sprawiedliwości Gbigno Geopro.

Darius Drojevich złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Sądu Okręgowego w Warszawie. Otrzymał go minister sprawiedliwości Gbigno Geopro.

Drojevich jest sędzią Często bywał na dodatkowych posiedzeniach komisji nowej Krajowej Rady Sądownictwa. To pozwoliło mu zarobić 20 000 miejsc.

W serii wydawnictw ujawnił dziennikarz RMF FM Patrick Michelsky, Jak niektórzy członkowie nowej KRS przefiltrowali budżet rady – w nieznanym stopniu – zwołując zdalne posiedzenia komisji. Pobrali za to dodatkową opłatę. Praktykę zniweczyły zmiany w regulaminie Lesska Masoora, byłego prezesa Sądu Krajowego. Przewodniczący zezwolił mediom na udostępnianie mediom protokołów z posiedzeń grupy za pośrednictwem publicznej informacji.

W połowie stycznia Krajowa Rada Sądownictwa usunęła Lesska Mussoorie ze stanowiska. Ostatecznie jednak on sam zrezygnował ze stanowiska. 29 stycznia wybrano jego następcę Pave zmieniło się w Stirna.

READ  Na kilka tygodni przed wyborami antyimigracyjny rząd Polski został dotknięty skandalem związanym z brakiem środków pieniężnych

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *