Daniel Obajtek został uznany najlepszym człowiekiem roku 2020 przez tygodnik „Wprost”. Niedawno pochwalił go Jarosva Kokzyasky

Od 1991 r. Tygodnik „Wprost” nagradza najbardziej wpływowe osoby w polskiej gospodarce i życiu publicznym. W 2020 roku Daniel Obajtek, prezes PKN Arlan, został tak doceniony.

Obejrzyj wideo
Wiceminister Sophos w sprawie zakupu Polka Press przez Arlan

Daniel Obajtech został uznany przez Tygodnik „Wprost” tytułem Best Man 2020

Podczas czytania strony internetowej wprost.pl, „Szef Arlana odcisnął swoje piętno na każdym z tych obszarów w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Koncern przejął kolejne firmy. Jego szef pojawia się jako kolejny kandydat w historiach sprzed sceny. Premier, A przejęcie przez Arlon koncernu medialnego Polska Press pod koniec 2020 roku wywołało prawdziwą burzę w prasie i otoczeniu politycznym. ”

To druga nagroda, którą niedawno otrzymał Daniel Obajtech. PKN Orlan jest laureatem nagrody „Człowiek wolności” 2020 przyznawanej przez Tygodnik „CC”. Wcześniej otrzymali go od Mathewsa Moraviskiego i Andrzeja Dudy.

UOKiK w Akwizycji Orlan: Wolność słowa to nie nasza umiejętność

Kokzyasky: Obaztech Polska Nadzieja dla wszystkich

Niedawno Obaztech chwalił Jarosva KokzyaskyRozmawiał TV wPolsce.pl. Prezydent Pice Zdobywca nagrody powiedział, że jest „pewny siebie w całej Polsce”. – Przede wszystkim jest osobą zupełnie niezwykłą, jeśli chodzi o umiejętności organizacyjne, dynamikę, umiejętność podejmowania decyzji i trafne podejmowanie decyzji, trafne decyzje – powiedział Kokzyaski.

– Ma ogromny potencjał, dużą determinację i trudno określić, co da Bóg. Światło, które pozwala mobilizować się i jednoczyć wokół celu – dodał.

Daniel Obajtek chwalony przez Koksiyasky. Grupy opozycyjne domagały się rezygnacji ze stanowiska premiera

Słynne wypowiedzi prezydenta Piusa XII na temat Daniela Obajtka wywołały w Internecie spekulacje o tym, czy szef państwowego koncernu gazowego wkrótce zastąpi Matsa Moravica na stanowisku premiera polskiego rządu.

„Po dzisiejszym wywiadzie z Koksiyaskym na WPolityce.pl możemy spokojnie porozmawiać z Obajtkiem – Panie Premierze!” – napisała na Twitterze Katarsina Lupnawar, członkini Sojuszu Obywatelskiego. Także m.in. Cesari Tomsik, Magorzata Kitawa-Bioska i dziennikarz „Rzexpospolita” Jarosva Nisinkovich.

READ  Polska rozważy zainteresowanie rozbudową terminalu LNG w Gdańsku

Koksiyski: „Obajtech liczy na Polskę”.  Opozycja pyta, czy Moraveki jest już pełny.Czy Koksiyasky namaścił nowego premiera? – Czy Moraweki jest już spakowany?

Możliwość zastąpienia premiera Mathewsa Moraweckiego przez Daniela Obajtka skomentował przewodniczący Radia Vadisva Kosniak-Kamis. Vrogov. – Nie sądzę, żeby następnym premierem był Daniel Obajtek. Mam nadzieję, że w tak szalonej rzeczywistości jeszcze nie żyjemy. Będzie wiele kont, ta nazwa będzie popularna, mogę to zaakceptować. Mam kiepską opinię o Mattusie Moravekim, ale zastąpienie go Obajtkiem to już dziwna rzecz – powiedział szef BSL.

Kim jest Daniel Obajtek?

Daniel Obajtek, obecny prezes PKN Arlan. Na tym stanowisku jest od 2018 roku. Wcześniej, za rządów Bais, był także szefem Przedsiębiorstwa Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Energetyki. Karierę polityczną rozpoczął jako samorządowiec, aw 2002 roku został radnym gminy Psim. Był burmistrzem tej gminy w latach 2006–2015.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *