Profesor. Gembala: Rozumiem powstanie kobiet w związku z protestami po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

„Rozumiem ten protest i powstanie kobiet zmuszonych do wyjścia na ulice” – to jest to. W porannym wywiadzie dla RMFM Marion Sembala oceniła protesty w całej Polsce po ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. – To nie musi się teraz wydarzyć, to łagodny ruch, który nie pomaga premierowi i wszystkim, którzy walczą o opanowanie epidemii – powiedział dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Pracy.

Poranne rozmowy na temat RMF FM to demonstracje po wybuchu koronawirusa, złagodzenie ograniczeń, a także ocena poczynań ministra zdrowia Adama Nidzeilskiego oraz publikacja w Dzienniku Ustaw wyroku Trybunału Konstytucyjnego o aborcji. Gościem był Robert Masurek Profesor Marion Sembala, były poseł i minister zdrowia, jest obecnie dyrektorem Śląskiego Centrum Chorób Serca w Jabers.

W kontekście infekcji lekarz ocenia: Dobrze wypadamy na tle krajów europejskich o bardzo silnej medycynie, czyli Skandynawii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Myślę, że każdy z nas, który uważnie słucha wypowiedzi przedsiębiorców, ale także osób odpowiedzialnych za sytuację epidemiologiczną, zdaje sobie sprawę ze złożoności tej sytuacji – powiedział jednocześnie dyrektor zarządzający Śląskiego Centrum Chorób Serca w Pracy: Podoba mi się, myślę, że to się wkrótce stanie, ci, którzy przygotowują 4-6 miejsc przy stole w swojej restauracji, a nie 15-25 w tych restauracjach, mogą przyjmować klientów zgodnie z zasadami. Mam nadzieję, że ten element wejdzie do środka.

Kiedy galerie zostaną otwarte w poniedziałek, muzea będą szczęśliwe. Będzie szansa na ekonomiczne wzmocnienie tego obszaru – przyznał gość Roberta Masurka.

Postawa „Kopnięcie duszy, nie ma piekła” to element lęku ludzi przed epidemią – zgodził się profesor. Gembala.

READ  Węgierscy kibice zostali wykluczeni z kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Polsce z powodu zamieszania podczas meczu Anglii na Wembley | Wiadomości piłkarskie

Rozumiem, że każdy młody człowiek potrzebuje wyjścia, ale gdy widzimy niezwykle zatłoczone dyskoteki w Radome czy Godons, przyznajemy, że nie ma mądrości Lekarz dodał.

Działania ministra Nidzeilsky’ego, ale Mikeya Dvo விக் k, zawsze będę wspominał jako najbardziej skuteczny i najważniejszy z Sezm, oceniam pozytywnie – powiedział profesor. Marion Gembala.

Adam Nidzeilsky ma duże wsparcie bardzo silnych władz i bardzo się z tego cieszę, radzimy sobie w tym procesie lepiej niż Europa. – Dodany.

Artykuł jest aktualizowany. Wkrótce pełny tekst rozmowy.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *