COVID-19 Love Story: poznaj kanadyjską pannę młodą i jej amerykańskiego męża, którzy pobrali się na granicy

Gdy Covid-19 Wybuchła pandemia, a kanadyjska panna młoda i jej amerykański mąż nie mieli innego wyjścia, jak porzucić swoje pierwotne pochodzenie ślub Plany – Zamiast tego pobrali się w dziwnej ceremonii, która rozciągała się za granicą, w otoczeniu rodziny po obu stronach i pod czujnym okiem straży granicznej.

Davina Finn i David Hecht mieli spędzić swój wielki dzień w jej rodzinnym mieście Ottawie w zeszłym roku w obecności setek bliskich z obu krajów.

Ale po dwóch miesiącach zamknięć i pogarszającego się kryzysu zdrowotnego para, która spotkała się w Nowym Jorku, zdecydowała, że ​​musi znaleźć inną opcję, aby ich rodzice i rodzeństwo byli z nimi na ich ślubie.

„Gdybyś powiedział mi dwa lata temu, że taki jest nasz plan, pomyślałbym, że zwariowałeś” – powiedział Hecht, dodając, że niczego nie zmieni.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Para badała potencjalne lokalizacje, w których ich najbliższe rodziny mogłyby znajdować się w bezpiecznej odległości. Patrzyli na przejścia graniczne w Mapach Google, ale większość z nich znajdowała się przy mostach lub miejscach, w których nie mogli stać po żadnej stronie. Wraz z rodziną w Waszyngtonie i jej rodziną w Ottawie potrzebowali również prowizorycznego punktu granicznego, do którego można by dojechać samochodem.

Na zdjęciu para wzięła ślub w Święto Pracy w 2020 r. Paparazzi Union Eleven

Na zdjęciu para wzięła ślub w Święto Pracy w 2020 r. Paparazzi Union Eleven.

Union Eleven for Photographers

Wtedy brat Finna zasugerował małe miasteczko Quebec Stansted, które znajduje się naprzeciwko Vermont.

„Oddziela je tylko doniczki, taśma ostrzegawcza i kilka kamieni” – powiedział Finn. „To tak, jakbyś był w tej samej przestrzeni … tuż nad parkiem.”

„Był doskonały na tyle, na ile mógłby być doskonały w danych okolicznościach”.

Czytaj więcej:

Wiele narzeczonych decyduje się na odroczenie ślubu, a niektórzy nie mogą się doczekać późnego lata 2021 roku

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Finn i Hesht mogli odwiedzić tylko dzień przed ślubem. Musieli również skontaktować się ze służbami granicznymi, aby poinformować ich, że planowana jest mała impreza, ale z uwzględnieniem ograniczeń dotyczących COVID-19. Nie można przekroczyć granic kraju, by przytulić jej rodzinę, a każda ze stron przyniosła własny piknik.


Kliknij, aby odtworzyć wideo:Wskazówki dotyczące planowania ślubu podczas pandemii


Wskazówki dotyczące planowania ślubu w czasie pandemii – 13 kwietnia 2021 r

Wydarzenie było małe, tylko ich rodzeństwo, rodzice, bliski przyjaciel prowadzący imprezę i obecni fotografowie.

Unia jedenasta Fotograf Andrew Geddes powiedział, że nie uwierzyłby, że możliwe jest zorganizowanie ślubu między dwoma krajami w środku pandemii.

Powiedział: „To ostatnie miejsce, o którym możesz pomyśleć, wiesz, bardzo ważna okazja, jak twój ślub”.

Wesele było małe - oddzielone żółtą taśmą ostrzegawczą i kwiatami.  Union Eleven for Photographers

Wesele było małe – oddzielone żółtą taśmą ostrzegawczą i kwiatami. Union Eleven for Photographers.

Union Eleven dla fotografów

Mając Stansted trzy godziny od ich biura w Ottawie, Geddes i jego zespół nie byli nawet w stanie zbadać tego miejsca w ramach zwykłych przygotowań. Oprócz robienia zdjęć na wielki dzień, mieli również za zadanie przesłać je na żywo do dalszej rodziny pary i przyjaciół, którzy po prostu nie mogli tam być.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

„Byliśmy otoczeni przez wszystkich, którymi chcieliśmy być” – powiedział Finn o dodanej transmisji na żywo.

Geddes przyznaje, że był trochę zdenerwowany. Union Eleven Photographers sfotografowali ponad 500 ślubów, ale nic takiego. Straż graniczna była wygodna i zrelaksowana, a sama uroczystość była „zabawna, inna i ekscytująca”.

„Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i to był piękny dzień” – powiedział Geddes.

Zrobili to tak zabawnie, jak to tylko możliwe, pomimo ograniczeń epidemiologicznych, zgodnie z art. Opisała to jako „szczęśliwy, doskonały dzień” – była muzyka, którą wszyscy tańczyli po obu stronach granicy.

„Byliśmy tym bardzo podekscytowani” – powiedziała, dodając, że od początku epidemii dało jej to również szansę zobaczenia się z rodzicami i bratem.

Czytaj więcej:

Para przenosi to, co nie do pomyślenia, przenosi swój ślub na następny dzień z powodu ograniczeń Manitoby COVID-19

Finn i Hecht, którzy pobrali się nieco ponad sześć miesięcy temu, po ślubie przeprowadzili się do Waszyngtonu. Oboje pracują w domu z powodu COVID-19, co przybliżyło ich do tego, co Hecht opisał jako „dobrą stronę” pandemii.

„Życie małżeńskie jest cudowne” – powiedział Hecht.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Para nie ma również zamiaru urządzać drugiej imprezy ani ślubu, ponieważ ograniczenia złagodniały, a liczba przypadków zmniejszyła się w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Wesela we wrześniu 2020 roku na przejściu granicznym nie były w planie, ale są zadowoleni z tego, jak się potoczyły. Uważają również, że w takich okolicznościach mają szczęście.

„Jesteśmy naprawdę szczęśliwi” – powiedział Finn. „Czujemy się naprawdę dobrze i będziemy mieli wiele wydarzeń do świętowania w naszym życiu”.

Davina Finn wyciąga rękę w uścisku w dniu swojego ślubu.  Union Eleven for Photographers

Davina Finn wyciąga rękę w uścisku w dniu swojego ślubu. Union Eleven for Photographers.

Union Eleven Photography


© 2021 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

READ  Easter Egg Book Boby Fetta wskazuje na prawdziwego złoczyńcę serialu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top