Chris Harrison oficjalnie opuszcza The Bachelor po kontrowersji na tle rasowym

Chris Harrison oficjalnie opuszcza The Bachelor po kontrowersji na tle rasowym

19-letnia podróż Chrisa Harrisona z BSC Franczyza oficjalnie się skończyła.

W lutym gospodarz wypowiedział rasistowskie komentarze poza ekranem po tym, jak bronił zawodnika przed pokazem.

Wieloletni gospodarz opublikował we wtorek pożegnalną wiadomość na Instagramie, dodając: „Świetnie się bawiłem jako gospodarz”. BSC Franczyza i teraz cieszę się, że mogę rozpocząć nowy rozdział.”

Dla mnie różnorodnyHarrison chciał pozostać przy serialu randkowym reality, ale jego zespół był rozczarowany brakiem wsparcia publicznego i lojalności ze strony sieci i studia.

Ostateczny termin informuje, że Harrison otrzyma plik Średni zakres ośmiu cyfr.

Na początku tego roku Harrison zrezygnował z pełnienia funkcji gospodarza na czas nieokreślony po kontrowersyjnych uwagach, jakie wygłosił na dodatkowy wywiad w obronie kawaler Zawodniczka Rachel Kirkonnell za rasistowskie zachowanie w przeszłości.

Wróciły stare zdjęcia Kirkconnell biorącego udział w imprezie bractwa o tematyce sprzed wojny secesyjnej, ubranej w strój rdzennych Amerykanów w 2018 roku, a Harrison powiedział, że powinno być „trochę wdzięku, trochę zrozumienia, trochę sympatii” dla Kirkonnell.

„Widziałem kilka rzeczy w Internecie, znowu tę sprawę między sędzią, ławą przysięgłych i katem, gdzie ludzie rozrywają życie tej dziewczyny” – powiedział.

Wywołało to sprzeciw wobec Harrisona Przeprosiny od gospodarzai byłym graczem NFL i autorem Niewygodne rozmowy z Murzynem Emmanuel Ako interweniował, aby go zastąpić w następnym Po ostatniej róży Specjalny.

Sezon 17 Wieczór panieński Premiera odbyła się w poniedziałek z absolwentami franczyzy Tayshią Adams i Kaitlyn Bristowe, które zastąpiły Harrisona jako współgospodarzy, jak ogłoszono w maju.

Według doniesień, kolejny sezon będzie gościć rotacyjna grupa celebrytów Kawaler w niebie Tego lata – jednym z nich został David Spade.

Przedstawiciele serialu nie od razu odpowiedzieli na komentarz CBC News.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *