Chodzi o rewelacyjną fryzurę w Pucharze Polski, legendarnego bohatera w rzutach karnych na Petnarek! Piłka nożna

Po dwóch torach i golu na początku rundy wiosennej atmosfera Noga Był średni i zawiódł z Radomiakiem Puchar Polski Może tylko dolać oliwy do ognia. Drużyna z Bośni grała słabo i była o włos wstydu, ale ostatecznie udało im się uchronić przed wyrzuceniem. Zespół Darius Uraw Szczęśliwie zakwalifikował się do ćwierćfinału Seria Rzuty karne.

Obejrzyj wideo
Legia jest tania na rynku transferowym. „Poczekaj z negocjacjami”

W Sosnovicu strzelali tylko z rzutów karnych. Phoenix: „To nie loteria, to talent”

Faktycznie teoretyczni gospodarze turnieju (mecz odbył się nie w Radomiu, ale w Sosnowiczu) mogli rozwiązać kwestię promocji podczas regularnych rozgrywek. Noga miała kilka niebezpiecznych przypadków, takich jak John Seigora od 52. minuty lub Philip Simzak od 58. minuty, ale ogólnie nie było różnicy w poziomach gry. Bośniacy mieli przewagę optyczną, ale tę Radomiac Miał więcej okazji iw 82. minucie Carol Podoliski trafił w poprzeczkę i chwilę wcześniej piłka wpadła do siatki. Philippe Bednarek został pokonany przez Mattusa Potzio, ale sędzia dopatrzył się podejrzanego błędu.

Emocje na Pucharze Polski! Drugi gracz ligi w ćwierćfinale! Wynik przestępstwa nr 15

Bramki w Sosnovicu zdobywały tylko z jedenastu metrów. W 102. minucie Mattus Radecki nie pomylił się, po cichu nazwał panenkę. Gospodarze już przygotowywali się do świętowania promocji, ale na trzy minuty przed końcem z rzutu karnego wyrównał Timothy Buchas. O losach meczu zadecydowała jedenasta seria. – Rzuty karne to nie loteria, to umiejętność kontrolowania swoich emocji w najważniejszym momencie i precyzyjnego ich łączenia … – napisała zanim zaczęła Zbigniew BoniekPrezydent PZPN. Jedenasta seria miała dramatyczny przebieg – najpierw bramkarz Rodomicka obronił dwa rzuty karne, potem Betnarek trzy strzały, aż wreszcie Colours zakwalifikowali się do ćwierćfinału.

READ  Komentarze Komisji Weneckiej w sprawie Armenii, Bułgarii, Chile, Gruzji, Kirgistanu, Republiki Mołdawii, Czarnogóry, Holandii, Polski i Ukrainy

Co dalej z Uraw? Noga miała najgorszą passę od 18 lat!

Nadchodzące dni w Bośni będą gorące. Niektórzy już zażądali usunięcia trenera Aury, Teraz będzie więcej głosów, bo mimo tego, że drużyna awansowała, to grali źle, trener nie powinien mieć powodu ani temperatury, ani złego podłoża, bo tak samo było dla obu drużyn. Koledzy grają kiepsko i nie spodziewamy się, że coś się w tym zakresie zmieni. Obliczone na podstawie liczb Cesare KavekiRemis Leggina z Radomiakiem w regularnych meczach to siódme spotkanie z rzędu bez wygranej dla zawodników Bosnas. To najgorsza passa od 18 lat!

Rakov awansował w ostatniej chwili!  Spotkaliśmy innego rozgrywającego BPRakov awansował w ostatniej chwili! Spotkaliśmy innego rozgrywającego BP

Leg gra już dwa tygodnie, a Radomyak dopiero się zaczyna. Ale na boisku tego nie było

Radomiak był bliski awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski (piątek 12 losowanie). Pokazał swoją dobrą stronę i zajęło mu kilka dni, zanim zaczął walczyć w I lidze. Extraclassa Gra trwa już dwa tygodnie. – Data meczu była dla nas straszna. Nie wiem, dlaczego kalendarz zawodów został tak ułożony. To może się łatwo wydarzyć w marcu – trener Complaint Darius Panasic w czwartkowy wieczór może być dumny ze swoich zawodników mimo porażki.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *