Brazylia dla M¦ w piłce ręcznej. Gdzie i kiedy szukać? [STREAM, TRANSMISJA]

Polska reprezentacja Istnieje duża szansa na awans na następny poziom Mistrzostwa świata w piłce ręcznejTrzymany Egipt. Obecnie Polacy zajmują drugie miejsce w grupie z wygranym (30:28) remisem z Tunezją i porażką z obecnymi mistrzami Europy Hiszpanią (26:27). Ostatnim przeciwnikiem fazy grupowej jest Brazylia, która ma taką samą liczbę punktów.

Obejrzyj wideo
Drugiego gola zdobywa Sladen Ibrahimovic Milan pokonał Cagliari [ELEVEN SPORTS]

Reprezentacja Polski z możliwością awansu. Rywalizuj z Brazylią o remis lub przegraną

Hiszpania jest jedyną drużyną z grupy B, która zakwalifikowała się do rewanżu Mistrzostw Świata 2021 w Egipcie, niezależnie od wyniku następnego meczu. W tle Reprezentacja Polski Niezależnie od wyniku meczu pomiędzy Hiszpanią a Tunezją o godzinie 18:00, wygrana lub remis z Brazylią doprowadzi do awansu do kolejnej fazy spotkania.

Wiadomość dotarła do gwiazdy mistrzostw świata, Shahula O’Neilla. „Nie mogę w to uwierzyć”

Problemy polskich piłkarzy ręcznych pojawią się tylko wtedy, gdy nam się nie uda Brazylijczycy I zwycięstwo Tunezji nad mistrzami Europy – taka sytuacja oznaczałaby czwarte miejsce w grupie grê W Pucharze Prezydenta (miejsca 25-32).

Polska - Hiszpania na mistrzostwach świata w piłce ręcznejPolska – Brazylia na żywo w telewizji SDS

Ostateczny skład pierwszych 24 drużyn Pucharu Świata Gra w piłkę ręczną Zostanie wybrany po wtorkowych spotkaniach. Trzy najlepsze drużyny z każdej grupy przejdą do następnego etapu, podczas gdy ostatnie drużyny zagrają Walka Do Pucharu Prezydenta (od 25 do 32 miejsc).

Polska – Brazylia. Gdzie i kiedy obejrzeć mecz III rundy mistrzostw świata 2021 w piłce ręcznej? Streamuj online

Ostatni mecz biegunów grupy B grupy B odbędzie się we wtorek 19 stycznia o godzinie 20:30. Obie drużyny walczyły ze sobą sześć razy. Do tej pory reprezentacja Polski wygrała trzy mecze, a Brazylijki trzykrotnie. Dostępne w witrynie Junction Channel YouTube, ale nie transmitowane w telewizji ”I.H.F. – Mecze „i Możesz je znaleźć pod tym linkiem. Relacja z konkursu dostępna jest na portalu W aplikacji Sport.pl i Sport.pl LIVE.

READ  Jak Polska i Rumunia wykorzystują 4 mld euro unijnych środków na gaz

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *