Beyoncé przygotowuje się na krytykę dotyczącą planów dotyczących jej albumu country po ujawnieniu Super Bowl

Beyoncé przygotowuje się na krytykę dotyczącą planów dotyczących jej albumu country po ujawnieniu Super Bowl

Ogłoszenie albumu country Beyoncé wywołuje debatę na temat wpływów Afroamerykanów

Znawcy ujawniają, że Beyoncé pozostaje niewzruszona potencjalną krytyką związaną z jej decyzją o wejściu w gatunek muzyki country wraz ze swoim nadchodzącym albumem.

Ikona muzyki, która zdobyła 32 nagrody Grammy, wywołała poruszenie podczas niedzielnego wieczoru Super Bowl, ogłaszając swój najnowszy projekt.

Fani byli zaskoczeni natychmiastową premierą dwóch singli, 16 wagonów I texas hold’em, Stwórz szum internetowy.

W miarę jak rośnie oczekiwanie na premierę pełnego albumu 29 marca, źródła zbliżone do 42-letniej gwiazdy potwierdzają jej determinację w podkreślaniu wkładu Afroamerykanów w gatunek muzyki country.

Źródło ujawniło: „Wie, że spotka się z ostrym sprzeciwem ze strony tych, którzy chcą, aby pozostała na wąskiej uliczce, ale ją to nie obchodzi”. Dailymail.com.

Beyoncé pozostaje niewzruszona krytyką, jaka pojawiła się po jej ogłoszeniu nadchodzącego albumu inspirowanego muzyką country, a znawcy sugerują, że ta reakcja tylko wzmocniła jej determinację.

Odważne posunięcie gwiazdy muzyki wywołało kontrowersje, które uwydatniły zjadliwe oświadczenia raperki Azealii Banks niecałe 24 godziny po jego ujawnieniu.

Banks określiła swoje wejście na scenę muzyki country jako „narcystyczne” i spodziewała się wyśmiewania jej wysiłków.

READ  Hollywood świętuje Dzień Ojca, wrzeszcząc na słynnych ojców

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *