Ben Affleck wydaje się zdenerwowany, gdy zapytano go o pocałunek z Britney Spears

Ben Affleck wydaje się zdenerwowany, gdy zapytano go o pocałunek z Britney Spears

Bena Afflecka

Zły na pytanie Britney Spears…

Nie dotyczy to rzekomego pocałunku

Bena AffleckaNie odpowiada na pytania dotyczące rzekomego pocałunku, którym się z nią podzielił Britney Spears …Nawet wzmianka o tej chwili najwyraźniej wprawiła go w zły humor.

Aktor szedł w piątek ulicą w Santa Monica, kiedy fotograf zadał mu pytanie po hiszpańsku… w języku, w którym Ben biegle włada, więc z pewnością doskonale rozumiał to pytanie.

Obejrzyj wideo… Twarz Bena uśmiecha się, gdy słyszy powitanie po hiszpańsku – być może jest podekscytowany możliwością przełamania swoich umiejętności dwujęzycznych – ale szybko zadaje sobie pytanie: „Czy to prawda, co Britney Spears powiedziała o„ tobie i jej całowaniu? „

Po zadaniu pełnego pytania wyraz twarzy Bena całkowicie się zmienia… uśmiech znika, a on ze złością kręci głową, gdy szybko idzie do samochodu i odjeżdża.

BA najwyraźniej nie jest zadowolony, że zadano mu to pytanie… a wszystko z powodu jednego z postów Britney w mediach społecznościowych.

Jak już informowaliśmy… BS udostępniła swoje zdjęcie z Benem i legendarnym autorem piosenek Dianę Warrentwierdziła Zrobione z Benem Tej samej nocy zdjęcie zostało zrobione w 1999 roku.

Zasugerowała również, że wiele się wydarzyło, zanim złączyli usta, ale nie podzieliła się z fanami, co dokładnie miała na myśli.

Komentarz wywołał wiele zdziwień… w końcu Britney właśnie wydała swoje pudełkowe wspomnienia Pełne odkryć bombowych – Więc dziwne, że zignorowała tę sprawę. Twierdzi, że zupełnie o tym zapomniała, co wydaje się co najmniej mało prawdopodobne.

Później usunęła post – co dodało dramatyzmu – ale nie wydaje się, aby to posunięcie zmniejszyło zainteresowanie tym, co w tym momencie jest tylko plotką, którą stworzyła.Studia TMZ

Mogliby pytać dalej, ale Ben ma mocno zaciśnięte usta na to pytanie.READ  Prawdopodobnie została ujawniona nazwa nowego zespołu IIconics

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *