Barcelona przegrała Superpuchar z własnej woli! Złe zachowanie Messiego to piłka nożna

Obejrzyj wideo
Co się dzieje w Barcelonie? „Spodziewam się samokrytyki od Koman”

Bramka padła w 90. minucie finału Superpucharu Hiszpanii, kiedy Iker Munein dośrodkował z rzutu wolnego. Marca-Andre der Stegina Azjatą był Villalipre, który w ostatniej chwili uratował go intymnością Sportowiec Bilbao Przed awarią. 23-latek strzelił 2: 2 i prowadził w dogrywce.

W nim Inaki Williams został sportowcem. 26-latek oddał znakomity strzał z pola karnego już w czwartej minucie pierwszej połowy dogrywki, dając Der Stegen niewielką szansę na umiejętną interwencję.

Sportowcy pokonali FC Barcelonę!

Prawie do końca czasu podstawowego Gry Jednak wydawało się, że dotrze do Superpucharu FC Barcelona. Antoine Griezmann dał mu prowadzenie w 40. minucie. Francuzi zakończyli akcję z Lionelem Messim i Jordim Albą. Jednak wicemistrz Hiszpanii objął prowadzenie zaledwie dwie minuty później, gdy Williams wyrównał po podaniu Oscara de Marcosa.

Co za gra! Polska w cudowny sposób walczyła z mistrzami Europy. Niewiele zostało

W 77. minucie Griezmann ponownie dał FC Barcelonie drugie prowadzenie. Francuzi mogą użyć płaskiego podania alfy z lewej strony, aby zostać bohaterem meczu. Gdyby nie wspomniane wcześniej zwycięstwa Williebraya i Williamsa. Aby pogorszyć warunki FC Barcelona Dogrywka osłabła. W 120. minucie został ukarany za trafienie przeciwnika czerwoną kartką Messi. W ten sposób został wyrzucony na boisko po raz pierwszy w swoim 753. meczu Barcelona!

Skandaliczne zachowanie Lionela Messiego, później dostał czerwoną kartkę:

Sportowiec Bilbao wygrał swój trzeci Superpuchar Hiszpanii. Wcześniej klub zdobył trofeum w 1984 i 2015 roku.

Robert Lewandowski bije rekord Gerta M ல்ல llera  Pierwszy graczRobert Lewandowski bije rekord Gerta M ல்ல llera Pierwszy gracz