Warszawa, Ochsota. Wypadek w Parku Szczęśliwickim. Zmarł 12-letni chłopiec

W sobotę w Parku Skoloviki doszło do tragicznego wypadku. – 12-letni chłopiec schodził ze wzgórza i uderzał o ławkę. Poinformował warszawską policję, że zmarł w szpitalu. Kiedy przyjechał nasz reporter, na jego oczach wydarzył się kolejny wypadek.

Sprawdź TVN24 w Internecie

Pierwszą informację o tragicznym wypadku podał lokalny portal iochota.pl. Potwierdziła to warszawska policja.

W sobotę w Park Scholawis doszło do tragicznego wypadku Arthur Vakrsinovich / Divinversava.P.L

Długie odrodzenie

– Informacja z Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Żwirki i Wigury wpłynęła w sobotę po godzinie 16:00. Zespół medyczny pogotowia ratunkowego zabrał 12-letnią dziewczynkę na oddział ratunkowy szpitala, poinformował szpital. Chłopiec trafił tam z urazem czaszkowo-mózgowym. Niestety Rafas Rudkovsky został poinformowany przez biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji, że zmarł w szpitalu.

Policjant mówił też o przebiegu zdarzenia: – Zszedł ze wzgórza w Parku Sskaliviki i zaatakował ławkę. Został zabrany do szpitala z rejonu ulicy Vodorjevska. Postępowanie toczyło się na miejscu przy udziale prawnika.

Według Rudkowskiego w chwili wypadku chłopiec znajdował się pod opieką matki. – Kobieta była zrelaksowana. Zbadamy tę sprawę. Na razie porozmawiajmy o niefortunnym, tragicznym wypadku – podsumował.

Reporter Tvnwatszawa.pl, Arthur Vakryshnovich, znalazł chłopca martwego, mimo godzinnej reanimacji w karetce i szpitalu. „Chłopiec miał rozległe urazy głowy” – powiedział.

Przed reporterką Tvnwarszawa.pl w parku doszło do kolejnego wypadkuArthur Vakrsinovich / Divinversava.P.L

Kolejny wypadek

Kiedy nasz korespondent pojechał w niedzielę na miejsce tragicznego wypadku, zobaczył innego. – Na moich oczach kolejne dziecko, które znajdowało się pod opieką rodziców, uderzyło głową w metalową lampkę znajdującą się przy ławeczce, w której 12-latek jechał w sobotę. Dziewczynka była przytomna, ale w szoku – skarżyła się na płaczący ból głowy. Plastikowa łyżwa, która spadła z jej góry, była całkowicie złamana – tłumaczy Węgrzynowicz. Powiedział, że wezwano karetkę na miejsce.

READ  Mieszkająca w Polsce Kanadyjka otwiera dom dla ukraińskich uchodźców

Kluczowe źródło zdjęć: Arthur Vakrsinovich / Divinversava.P.L

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *