Bundesliga. Oliver Kahn: Bayern nie planuje wzmocnienia tej zimy

Bundesliga.  Oliver Kahn: Bayern nie planuje wzmocnienia tej zimy

– Bayern Monachium nie planuje transferu nowych piłkarzy tej zimy – powiedział Oliver Kahn, działacz klubu i były bramkarz. Wcześniej trener mistrzów Niemiec Hansie Flick udzielił podobnej rady.

„Jesteśmy w pełni pewni obecnego składu, więc nie musimy się martwić o transfery zimą” – powiedział przyszłemu kapitanowi Kon Sky, który jest szefem klubu romańskiego, Karl-Haynes.

Trener Flick już wcześniej w styczniu zapowiadał, że nie będzie słuchał posiłków, chociaż jego zespół przez chwilę przyznawał, że „nie jest to odświeżające”.

Jednak dla niektórych niemieckich piłkarzy jakość ławki Bayernu nie jest wystarczająco dobra, aby spełnić aspiracje klubu.

W ubiegłym sezonie Bayern wygrał z drużyną Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów, Bundeslidze i Pucharze Niemiec.

Popatrz!

Obecnie bawarski zespół był w ostatnich tygodniach krytykowany za defensywne prowadzenie w lidze niemieckiej. Jesienią bez problemów dotarł do 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale odpadł w drugiej rundzie Pucharu Niemiec w zeszłym tygodniu, po przegranej w rzutach karnych przeciwko Holstein Keel z drugiej ligi.

Lewandowski z pewnością znajduje się w czołówce tabeli wyników Bundesligi – do tej pory strzelił 21 goli.

Bundesliga – wyniki, harmonogram i harmonogram

READ  REBTECH podpisał Porozumienie z PGZ Polska

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *