Awaria garderoby Kacey Musgraves w SNL jest bardzo wiarygodna

Awaria garderoby Kacey Musgraves w SNL jest bardzo wiarygodna
<فئة الامتداد="حقوق النشر">NBC</span>” src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/EJScvS3dHPj_gCcGx_XDOQ–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTUzOQ–/https://media.zenfs.com/en/huffpost_uk_744/78503ed07e0be20fe9c9 e 42e27183768″ źródło danych = „https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/EJScvS3dHPj_gCcGx_XDOQ–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTUzOQ–/https://media.zenfs.com/en/huffpost_uk_744/78503ed07e0be20fe9c9e42e 27183768″/></div>
</div>
</div>
<p><figcaption class=nbc

Jeśli oglądałeś w ostatni weekend Sobotnia noc na żywo (SNL) Być może zauważyłeś znajomą twarz ― Kacey Musgravesgwiazda muzyki country znana z takich piosenek jak Deeper Well, wykonała w programie „Too Good To Be True”.

Występując w SNL po raz trzeci, olśniewała u boku gwiazdy Euphorii Sidneya SweeneyaKto przedstawił piosenkę Casey w odcinku.

Zgodnie z oczekiwaniami, wysoka wydajność koni – Które niedawno zostało zamknięte Jej siódma nagroda Grammy – olśniewała w niebieskiej dżinsowej sukience.

Ale dopiero po wydarzeniu uświadomiła sobie, że popełniła prosty błąd modowy (co jest bardzo istotne).

Jeden z fanów napisał na Twitterze o zjeżdżalni

W poście X, udostępnił jeden z fanów Zdjęcie Casey patrzącej na Sydney Sweeney na koniec programu.

„Chcę tylko, żeby ktoś patrzył na mnie tak, jak Sidney Sweeney patrzy na Kacey Musgraves”. – stwierdził użytkownik serwisu.

Ale Casey został ponownie opublikowany X z powodów innych niż jej miłosne poglądy.

„Klip. Artystka powiedziała w swoim poście: „Zapomniałam usunąć klip”, odnosząc się do niebieskiego klipsa po prawej stronie jej głowy.

Wygląda na to, że był to klips do stylizacji, taki, jakiego używasz podczas stylizacji włosów, a nie zamierzone akcesorium.

A co jeśli – kocham go?

Jest powód, dla którego większość ludzi nie zauważyła klipu aż do końca programu – przez większość czasu nie był widoczny, a nawet gdy był… w pewnym sensie wyglądał dobrze?

Tak czy inaczej muzyk, który wcześniej występował w SNL w maju 2018 i październiku 2021, udowodnił, że jest taki sam jak my (a w każdym razie taki jak ja).

Jej piąty album studyjny, Deeper Well, ukaże się 15 marca nakładem Interscope/MCA Nashville.

Powiązany…

READ  Czas na Eurowizję: oto jak działa konkurs Hot Song | Wiadomości rozrywkowe

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *