Apple może wskrzesić „zabójczy” produkt w 2019 roku

Premiera produktu rzadko staje się „tajemniczym epopeją”, ale wydaje się, że właśnie z tym się dzieje Apple Air Power mata. AirPower Był lub ma (?) być plikiem Ładowanie bezprzewodowe Urządzenie zdolne do ładowania IphoneA jabłko Oglądaj i AirPods razem. Apple oficjalnie wycofało produkt, ale krążą plotki, że może zostać wskrzeszony.
Według raportu Bloomberga „Apple wciąż bada w przyszłości bezprzewodową ładowarkę, która działa podobnie do nieudanej ładowarki AirPower, maty ładującej przeznaczonej do jednoczesnego zasilania iPhone’a, Apple Watch i AirPods”.
Raport nie tylko wspomina, że ​​Apple „bada” również inne metody ładowania bezprzewodowego. Raport stwierdza, że ​​metody te mogą działać na „większych odległościach komunikacji indukcyjnej”.
Dla tych, którzy są ignorantami, siły Powietrzne mat zadebiutował w 2017 roku podczas premiery iPhone’a X. Apple w swoim przemówieniu pokazał urządzenie, ale nigdy o nim nie mówił. Plotki o premierze maty AirPower krążyły od około dwóch lat.
Jednak w 2019 roku Apple oficjalnie ogłosiło, że zabija produkt. „Doszliśmy do wniosku, że AirPower nie spełni naszych wysokich standardów i anulowaliśmy projekt” – powiedział w marcu 2019 r. Dan Riccio, starszy wiceprezes Apple ds. inżynierii sprzętowej.
W zeszłym roku dyrektor generalny Apple, John Prosser, zasugerował, że Apple może pracować nad ożywieniem produktu. Ale w październiku 2020 r. Prosser twierdził, że produkt znów jest „martwy”. „Wszystkie prototypy/testy AirPower zostały usunięte z harmonogramu 2021. Źródła podejrzewają, że zostaną ponownie odebrane. Ponownie wydaje się, że AirPower nie żyje” – zauważył Prosser.
Niedawny raport Bloomberga dodaje kolejny rozdział do sagi o matach AirPower. Raport stwierdza, że ​​harmonogram wprowadzenia AirPower lub podobnego produktu jest nieznany i może potrwać „kilka lat”.

READ  GeekDad życzy szczęśliwego dnia MAR10!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *