Raport: Portland Trail Blazers, Terry Stootts traktują się wzajemnie

Zespół ogłosił w piątek, dzień po eliminacji przez Denver Nuggets w pierwszej rundzie NBA Playoffs, Portland Trail Blazers i trener Terry Stotts wspólnie zgodzili się na rozstanie.

Odejście Stottsa nastąpiło po tym, jak Trail Blazers po raz czwarty w ciągu ostatnich pięciu sezonów nie udało się przejść przez pierwszą rundę play-offów. Jednak Portland przechodził sezon po sezonie w każdym z ostatnich ośmiu sezonów, a Stots jest drugim najlepszym trenerem w historii Trail Blazers.

Asystentka Los Angeles Clippers Billupy Chauncey’ai były trener NBA Jeff Van Gundy, asystent Brooklyn Nets Mike D’Antoni i trener Michigan Joannę Howarda Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, spodziewane jest rozważenie wakującego stanowiska szkoleniowego w Trail Blazers.

Trail Blazers, którzy wygrali pierwszy mecz z serii play-off w 2021 roku przeciwko Nuggets, ostatecznie przegrali w czwartek cztery mecze do dwóch.

READ  Mrazek i Blackhawks pokonują Sharks w 9-rundowej strzelaninie

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *