Alexander Kobex w szpitalu. „Walka o życie”

Kanadyjski mistrz olimpijski w bobslejach Alexander Kobax z Pjongjangu został w środę przyjęty do szpitala z powodu infekcji koronawirusem. Gracz „walczy o swoje życie” – podały media.

Podczas igrzysk olimpijskich w Korei Południowej jej rodzice, którzy mają polskie korzenie (matka była córką polskich imigrantów, którzy przybyli do Kanady po II wojnie światowej, jej ojciec przyjechał do tego kraju w latach 70.) Podczas igrzysk olimpijskich w Korei Południowej zdobyła złoto w deblu z Justinem Crippsem.

Według kanadyjskich mediów 31-latek walczy z infekcją koronawirusem od ponad tygodnia. W środę został przyjęty do szpitala z powodu pogorszenia się stanu zdrowia. – Przyciąga tlen i walczy o życie – relacjonuje „CBC”.

Cytowany przez media zawodnik żałował, że nie dostał szczepionki. – Gdybym został zaszczepiony, nie byłoby mnie tutaj. Rzadko choruję, powiedział.

D.C.

READ  Polska będzie współgospodarzem EuroBasketu 2025

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top