Alexander Kobex w szpitalu. „Walka o życie”

Kanadyjski mistrz olimpijski w bobslejach Alexander Kobax z Pjongjangu został w środę przyjęty do szpitala z powodu infekcji koronawirusem. Gracz „walczy o swoje życie” – podały media.

Podczas igrzysk olimpijskich w Korei Południowej jej rodzice, którzy mają polskie korzenie (matka była córką polskich imigrantów, którzy przybyli do Kanady po II wojnie światowej, jej ojciec przyjechał do tego kraju w latach 70.) Podczas igrzysk olimpijskich w Korei Południowej zdobyła złoto w deblu z Justinem Crippsem.

Według kanadyjskich mediów 31-latek walczy z infekcją koronawirusem od ponad tygodnia. W środę został przyjęty do szpitala z powodu pogorszenia się stanu zdrowia. – Przyciąga tlen i walczy o życie – relacjonuje „CBC”.

Cytowany przez media zawodnik żałował, że nie dostał szczepionki. – Gdybym został zaszczepiony, nie byłoby mnie tutaj. Rzadko choruję, powiedział.

D.C.

READ  Warner Bros. Discovery ustaliło datę premiery Maxa we Francji, Polsce, Holandii i Belgii.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *