Portal taneczny Skip to navigation
« August 2006 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Portal taneczny - taniec.org.pl

Personal tools
You are here: Taniec Start Użytkownicy akalista PARIS CAN CAN w Polsce
Document Actions

PARIS CAN CAN w Polsce

by Andrzej Kalista last modified 2006-06-22 08:24

Zakończyła się ogólnopolska trasa międzynarodowego show tanecznego „Paris Can Can” firmowana przez Patrice Marquesa i Jeffa Mossa (reżyseria) - legendarna rewia z Paryża którą po raz pierwszy mogli oglądać symaptycy tańca w Polsce. Ten efektowny spektakl można było obejrzeć w największych salach widowiskowych całej Polski w dniach 26 maja – 11 czerwca 2006. Wychodzących z tych niezwykle udanych przedstawień widzów wyraźnie bolały ręce od frenetycznych oklasków.

Bioveliss Tabs
Losing weight has never been so effective!
https://phytonutrition-sante.com/bioveliss-tabs-compte-rendu/

Paris Can Can zachwycał fascynującą scenografią i barwnymi kostiumami. Niezwykle energetyczne przedstawienie, pełne zmysłowości i frywolnego humoru przenosiło widzów do Paryża z dawnych lat, gdzie kankan był królem każdej nocy! Zmysłowy świat francuskiego kabaretu, stroje doskonałego projektanta (Randal Wright), tysiące strusich piór i falbanek oraz żywa muzyka odtwarzało pełen barw świat Henri de Toulouse-Lautreca, wprowadzając widza w fascynującą muzyczną przygodę.


Należy zwrócić uwagę że obejrzeliśmy produkt współpracy amerykańskich i francuskich choreografów, całkowicie profesjonalny i komercyjny przygotowany przez grupę menedżerską "Park Avenue Entertainment Group of New York". Spektakl ten był wystawiany w wielu krajach świata. Bezpośrednio przed występami w Polsce, w marcu 2006r  miała miejsce podobna trasa obejmująca największe sale koncertowe Wielkiej Brytanii m.inn. Broadway Theatre Peterborough oraz Royal Concert Hall Nottingham.

Motion free
Osteoarthritis - the rescue!
https://phytonutrition-sante.com/pl/motion-free-opinie/

Ciekawostką jest że organizatorem występów w Polsce była litewska firma Makrokoncert. Początki agencji Makroconcert Media Sp. z o.o. sięgają 1996 roku, w którym na Litwie został stworzony pierwszy oddział firmy. Z biegiem lat, agencja Makroconcert rozszerzała swą działalność, podbijając kolejne rynki europy środkowo-wschodniej. Obecnie firma posiada swoje oddziały w Polsce, Rosji, Litwie, Białorusi, Estonii oraz na Łotwie, a jej główna siedziba mieści się w Wilnie, na Litwie. Od 1996 r. Makroconcert stał się wiodącą agencją artystyczną w krajach nadbałtyckich. Działalność Makroconcert polega na organizowaniu koncertów, przedstawień teatralnych, musicali oraz innych imprez kulturalnych. Od 1998 roku zrealizowali m.in. następujące projekty: MOSCOW CITY BALLET, BALET TEATRU BOLSZOJ, PAŃSTWOWY BALET MĘSKI Z SANKT PETERSBURGA, GAELFORCE DANCE (Irlandzkie Show Taneczne).

Reklama