AirAsia X lata do Polski, Węgier, Londynu i Orlando

AirAsia X lata do Polski, Węgier, Londynu i Orlando

KUALA LUMPUR (25 kwietnia): W ramach ciągłych dążeń do długoterminowego dodania kierunków długodystansowych do swoich tras, AirAsia X bada potencjalne kierunki w krajach Europy Wschodniej, Polsce i na Węgrzech, i linia lotnicza nie ignoruje tego. Przegląd Londynu i wykorzystanie jego praw do lądowania w Orlando w Ameryce.

AirAsia X rozważa także loty do Pakistanu i na Sri Lankę, powiedział dziennikarzom dyrektor generalny i doradca AirAsia Aviation Group oraz steward Tan Sri Tony Fernandes po wprowadzeniu na rynek ASEAN Explorer Pass, rocznego biletu podróżnego.

„Ale z pewnością chcielibyśmy wyjść poza Azję do Kazachstanu, nawet jeśli jest on uważany za Azję” – powiedział zapytany o długoterminowe ambicje grupy po zakupie samolotów Airbus.

AirAsia X ostatni raz poleciał do Londynu w 2012 roku, lądując na lotnisku Stansted.

Fernandez zauważył, że w miarę jak region w dalszym ciągu staje się głównym węzłem międzynarodowego handlu i inwestycji, zgodnie z wysiłkami na rzecz promowania podróży wewnątrz krajów ASEAN, umożliwia on łączność między państwami ASEAN i dostęp do kluczowych potrzeb związanych z podróżą, takich jak loty, hotele i przejazdy . Ważny.

„Dane z poprzednich biletów sprzedanych przez AirAsia MOVE w grudniu 2022 r. wyraźnie pokazują, że popyt na podróże w regionie ASEAN jest wysoki – w ciągu jednego roku wykorzystano i odbyto ponad 80 000 lotów międzynarodowych” – powiedział.

Fernandez powiedział, że ASEAN Explorer Pass umożliwia nieograniczone podróżowanie w celu odkrywania miejsc w krajach ASEAN.

„Karnet jest dostępny dla podróżujących po całym świecie, a naszym celem jest promowanie ASEAN i aspirujemy do tego, aby stać się najpopularniejszą platformą internetowych biur podróży (OTA) ASEAN” – powiedział.

Dlatego też, powiedział, Malezja zamierza w tym roku przyciągnąć ponad 30 milionów turystów, a przy okazji przyciągnąć wpływy z turystyki o wartości 100 miliardów RM.

„Podejmowane są liczne wysiłki, aby ocenić atrakcyjność Malezji jako preferowanego kierunku turystycznego” – dodał.

Karnet Asean Explorer Pass jest obecnie wyceniony w promocyjnej cenie Early Bird wynoszącej 999 lub 89,91 RM miesięcznie. Można go kupić w aplikacji AirAsia MOVE od czwartku do 30 kwietnia, po czym powróci do pierwotnej ceny wynoszącej 1188 RM.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *