Eminem ogłasza swój nowy album „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”

Eminem ogłasza swój nowy album „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”

Obejrzyj galę rozdania nagród muzyki latynoamerykańskiej

Krótko przed występem w NFL Draft Eminem ogłosił, że jego 12. album studyjny „The Death of Slim Shady (Coup de Grace)” ukaże się tego lata.

Zwiastun albumu pojawił się w sieci wkrótce po debiucie w NFL, przedstawiając prawdziwego reportera kryminalnego omawiającego śmierć alter ego Eminema, Slima Shady’ego. „Dzięki swoim skomplikowanym i często krytykowanym rymom antybohater znany jako Slim Shady nie miał wrogów” – mówi.

Następnie w epizodzie pojawia się wieloletni partner Eminema, 50 Cent. „To nie przyjaciel, to psychopata” – mówi. Reporter kontynuuje: „Te same niegrzeczne słowa i kontrowersyjne wybryki mogły ostatecznie doprowadzić do jego śmierci. Dołącz do mnie, gdy będziemy na nowo przeżywać wydarzenia, które doprowadziły do ​​morderstwa Slima Shadiego”.

Pojawił się sam Eminem, mówiąc: „Wiedziałem, że dla Slima to tylko kwestia czasu”.

Raper niespodziewanie wydał swój najnowszy album „Music to Be Murdered By” w styczniu 2020 roku. Album stał się natychmiastowym hitem, debiutując na pierwszym miejscu listy Billboard 200 i zaowocując przebojowym singlem „Godzilla” z udziałem Juice Wrld, który osiągnął szczyt Nr 3 na liście Hot 100.

Slim Shady od dawna jest alter ego Eminema, a jego początki sięgają wydania „Slim Shady EP” z 1997 roku i „The Slim Shady LP”, wydanego dwa lata później. Postać ta często miała dostarczać swoje najbardziej agresywne i brutalne teksty, co od początku kariery charakteryzowało go jako kontrowersyjnego rapera. Przyjął alter ego w piosenkach takich jak „Guilty Conscience”, „'97 Bonnie and Clyde” i „Kill You”.

READ  Gabriel García Márquez: Synowie publikuje ostatnią powieść, którą zmarły autor chciał zniszczyć

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *