5 najlepszych gier kosmicznych, w które możesz zagrać, jeśli rozczarujesz się Starfield

5 najlepszych gier kosmicznych, w które możesz zagrać, jeśli rozczarujesz się Starfield

Chociaż Starfield to świetna gra RPG z eksploracją kosmosu w otwartym świecie, może mieć swoje wady. Marzenie o przewożeniu fanów w rozległe obszary kosmosu zdaje się legnąć w gruzach i wygląda na to, że twórcy mogą nie żywić długo nadziei na lot międzygalaktyczny. Ta opinia jest subiektywna i od graczy zależy, czy pokochają świat galaktyczny, czy pogardzają nim.

W styczniu 2024 roku gracze chcą szukać nowych kosmicznych tytułów, eksplorując rozległe galaktyki, aby odkryć sekrety i zagadki. Mając to na uwadze, na tej liście wyszczególniono pięć gier, w które możesz zagrać, np. Starfield firmy Bethesda, jeśli nie spełniają Twoich potrzeb związanych z podróżami kosmicznymi.

Uwaga: artykuł ma charakter subiektywny i opiera się na opiniach autora.

” class=”promoted-img” Loading=”lazy” szerokość=”1440″ height=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />


Gry kosmiczne, takie jak Mass Effect i Elite Dangerous, cieszą się dobrą opinią po rozczarowaniu Starfieldem

1) Światy zewnętrzne

„The Outer Worlds” zasługuje na uwagę (zdjęcie: Obsidian Entertainment/Virtuos)

Akcja The Outer Worlds rozgrywa się w przyszłym świecie, w którym wiodące megakorporacje kontrolują rozległe galaktyki. W grze budzisz się i wcielasz w rolę kolonizatora, a Twoim celem jest pokonanie frakcji. Aby tego dokonać, potrzebujesz pomocy innych kolonistów, których musisz obudzić podczas eksploracji układu gwiezdnego Halcyon.

The Outer Worlds ma wiele podobnych mechanizmów do Starfield i Fallout: New Vegas. Oznacza to, że z jednej strony otrzymasz kosmiczne wrażenia z gry, a z drugiej atmosferę Fallouta. Co więcej, personalizacja postaci jest świetna, intensywne strzelaniny są obiecujące, a dobre wybory otwierają drzwi do nowej historii. Jednak powinieneś wypróbować grę.


2) Gwiazdy

Stellaris jest warty czasu (zdjęcie za pośrednictwem Paradox Development Studio)Stellaris jest warty czasu (zdjęcie za pośrednictwem Paradox Development Studio)
Stellaris jest warty czasu (zdjęcie za pośrednictwem Paradox Development Studio)

Akcja Stellaris rozgrywa się w kosmosie, a Twoim głównym celem jest ekspansja i odkrywanie wielkiego imperium. Jest trochę bardziej wciągająca niż Starfield, ponieważ możesz przemierzać galaktykę, jak chcesz. Możesz także wchodzić w interakcje ze specjalnymi gatunkami obcych. Gra różni się od innych typowych gier RPG na różne sposoby, dlatego gra jest bardziej ekscytująca.

READ  Kanadyjska Agencja Kosmiczna udostępnia zdjęcie liczącego 108 milionów lat „krateru księżycowego” wraz z drogami i budynkami. Internauci wchodzą w interakcję

Za każdym razem, gdy awansujesz w grze, doświadczysz czegoś nowego. Chociaż Stellaris nie jest tak dobry jak Starfield pod względem rozgrywki opartej na fabule, zachwyca fabułą i historiami dodanymi do nowo wydanego DLC. Ta aktualizacja skłania wielu graczy do powrotu do tytułu.


3) Niebezpieczna elita

Elite Dangerous to gra warta uwagi (zdjęcie za pośrednictwem Frontier Developments plc)Elite Dangerous to gra warta uwagi (zdjęcie za pośrednictwem Frontier Developments plc)
Elite Dangerous to gra warta uwagi (zdjęcie za pośrednictwem Frontier Developments plc)

Starfield kładzie duży nacisk na eksplorację kosmosu i walkę, jednocześnie umożliwiając graczom rozszerzenie zasięgu na rozległe przestrzenie. Tutaj możesz działać błyskawicznie. Oznacza to, że umiejętności latania krążownikiem, które opanowałeś w Starfield, można wykorzystać w Elite Dangerous.

Ta kosmiczna gra oferuje różne sposoby wykonywania misji. Dzięki Twojemu wcześniejszemu doświadczeniu w prowadzeniu samochodu ukończenie wielu misji jest dość łatwe, ale Twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę. W Elite Dangerous możesz szybko i bez straty czasu udać się na inne planety, a także poznać podstawy obsługi statku kosmicznego. Możesz także skuteczniej napadać na statki kosmiczne i handlować cennymi zasobami.

Co więcej, możesz stworzyć projekt, który będzie pasował do Twojego stylu gry. Możesz na przykład być kosmicznym piratem lub myśliwym, który lubi eliminować wrogów, aby zdobyć łupy. Gracze Starfield, którzy chcą wyruszyć w niekończącą się podróż międzygalaktyczną, powinni wypróbować tę grę.


4) Kompleksowe oddziaływanie

Zagraj w Mass Effect, aby cieszyć się nową zawartością (zdjęcie za pośrednictwem Bioware)Zagraj w Mass Effect, aby cieszyć się nową zawartością (zdjęcie za pośrednictwem Bioware)
Zagraj w Mass Effect, aby cieszyć się nową zawartością (zdjęcie za pośrednictwem Bioware)

Jeśli nie jesteś zadowolony z rozgrywki w Starfield, wypróbuj Mass Effect. Jest to RPG akcji, którego akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, gdzie wszechświatem rządzą kosmici i ludzie. Zalecamy rozpoczęcie serii, aby wydobyć więcej z tego wojskowego tytułu science-fiction. Dzieje się tak dlatego, że możesz lepiej zrozumieć historię i poprawić swoje wrażenia z gry w Mass Effect.

Ta strzelanka kosmiczna sprawdza Twój strategiczny styl gry i zdolność dowodzenia zespołem. Ponieważ Starfield i Mass Effect mają wiele podobieństw w rozgrywce, możesz osiągnąć wiele celów i misji. Możesz także wzmacniać swoje relacje z konkretnymi postaciami. Pamiętaj jednak, że Twoja aktywność determinuje Twój wynik, więc podejmuj właściwe decyzje, aby wpłynąć na historię.

READ  „Wielki Pierścień” o oszałamiającej średnicy 1,3 miliarda lat świetlnych podważa teorie kosmologiczne

5) Gwiezdne Wojny Jedi: Upadły Zakon

Zagraj w Star Wars Jedi Fallen Order (zdjęcie za pośrednictwem Respawn Entertainment)Zagraj w Star Wars Jedi Fallen Order (zdjęcie za pośrednictwem Respawn Entertainment)
Zagraj w Star Wars Jedi Fallen Order (zdjęcie za pośrednictwem Respawn Entertainment)

Fani Starfield mogą wypróbować Star Wars Jedi: Upadły zakon, aby doświadczyć innego rodzaju eksploracji kosmosu. W tej grze wcielasz się w ostatniego pozostałego przy życiu Jedi, Cala Kestisa. Twoim podstawowym planem jest zbudowanie/ustanowienie Zakonu Jedi. Dodatkowo musisz opanować swoje umiejętności bojowe, aby zostać wybranym przez siebie Jedi, co obejmuje zdobycie biegłości w posługiwaniu się mieczem świetlnym.

Możesz stać się utalentowanym graczem w tej kosmicznej grze, gdy opanujesz umiejętność uderzania, unikania i unikania przeciwników. Ta przygodowa gra akcji powinna zająć Cię na kilka godzin. Na koniec możesz zapuścić się w świat starożytnych lasów i strasznych dżungli, a im więcej będziesz odkrywać, tym bardziej będziesz chciał podjąć się trudnych misji kosmicznych.

Sonda: Czy podoba Ci się Starfield w 2024 roku?

0 głosów

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Dinesha Rinthli

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *