Pakowacze vs. Niedźwiedzie, aktualizacje i najważniejsze wydarzenia z 18. tygodnia NFL

Pakowacze vs.  Niedźwiedzie, aktualizacje i najważniejsze wydarzenia z 18. tygodnia NFL

Wygraj i weź udział. Czy to brzmi dość łatwo, Packers?

Drugi rok z rzędu drużyna Green Bay ma do wykonania jedno zadanie, aby dostać się do play-offów: wygrać play-offy. Jednak zawsze okazuje się to trudniejsze, niż powinno być. Podczas gdy Packers wygrali dziewięć meczów z rzędu z Bears, w tym zwycięstwo 38-20 w pierwszym tygodniu, Chicago mogło dać sobie radę.

Bears wygrali cztery z pięciu ostatnich meczów, przegrywając jedynie z Cleveland. Obejmuje to zwycięstwa nad Wikingami, Lwami i Kardynałami. Chociaż Chicago zostało wyeliminowane z rozgrywek w fazie play-off, pokonanie rywala z ligi byłoby dobrym sposobem na zamknięcie sezonu, który rozpoczął się czterema porażkami z rzędu.

Niedźwiedzie mają ogromną przewagę, jeśli chodzi o grę w parterze. Średnio osiągają 145,3 jardów na mecz, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze. Z drugiej strony Packers przegrali wszystkie cztery mecze, w których pozwolili na co najmniej 155 jardów w biegu. Jeśli Justin Fields będzie w stanie unikać strat i robić to nogami, istnieje szansa, że ​​Chicago odniesie ósme zwycięstwo w sezonie.

Jeśli Packers przegrają, nie wypadną całkowicie z wyścigu play-off. Aby zdobyć dziką kartę, potrzebowaliby przegranych z Seahawks, Vikings i Saints.

więcej: Oglądaj Packers vs. Misie z Fubo (bezpłatny okres próbny)

Wiadomości sportowe śledzą aktualizacje na żywo i najważniejsze wydarzenia z meczu Packers vs. Niedźwiedzie w tygodniu 18.

Wynik Packers kontra Niedźwiedzie

Pytanie 1 Pytanie 2 Pytanie 3 Pytanie 4 ostatni
Pakowacze
Niedźwiedź

Pakowacze vs. Niedźwiedzie, najważniejsze wydarzenia z 18. tygodnia

Cały czas wschodni.

14:26 – To już ważny mecz dla Packers, ale stawka w Jordan Love jest o wiele większa niż tylko play-offy.

Na jakim kanale jest Packers vs. Niedźwiedzie dzisiaj?

CBS wyemituje finał sezonu pomiędzy Packers and Bears z udziałem Jima Nantza, Tony'ego Romo i Tracy Wolfson.

Widzowie mogą przesyłać strumieniowo grę na platformie Paramount+ lub Fubo, który oferuje bezpłatny okres próbny. Mieszkańcy Kanady mogą przesyłać strumieniowo każdy mecz NFL DAZN.


Czas rozpoczęcia meczu Packers vs Bears

  • data: niedziela, 7 stycznia
  • czas: 16:25 ET / 15:25 czasu centralnego

Tydzień NFL będzie kontynuowany w niedzielę, 7 stycznia, a Packers-Bears rozpoczną się na żywo o 16:25 ET w Lambeau Field w Green Bay w stanie Wisconsin.

READ  Blue Jays spodziewają się powołać Rafaela Dullesa na spotkanie

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *