168-pokojowy Tribeca Kraków Star Miasto zostanie otwarty w Polsce w 2025 roku

168-pokojowy Tribeca Kraków Star Miasto zostanie otwarty w Polsce w 2025 roku  • 168-pokojowy Tribeca Kraków Star Miasto zostanie otwarty w Polsce w 2025 roku
  • 168-pokojowy Tribeca Kraków Star Miasto zostanie otwarty w Polsce w 2025 roku


Acco ogłasza dziś podpisanie umowy na wynajem 168-pokojowego obiektu TRIBE Kraków Stare Miasto w Polsce. Nowy, budowany hotel, którego otwarcie planowane jest na 2025 rok, będzie zlokalizowany w samym sercu Krakowa i będzie pierwszym w kraju hotelem lifestylowej marki TRIBE.

Acco ogłasza dziś podpisanie umowy na wynajem 168-pokojowego obiektu TRIBE Kraków Stare Miasto w Polsce. Nowy, budowany hotel, którego otwarcie planowane jest na 2025 rok, będzie zlokalizowany w samym sercu Krakowa i będzie pierwszym w kraju hotelem lifestylowej marki TRIBE.

Hotel jest dogodnie zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej, niedaleko dworca PKP Kraków Kowny, Galerii Krakowskiej i jednego z największych parków w mieście Blandy. Dzięki łatwemu dostępowi do wielu lokalnych atrakcji, takich jak krakowski Barbakan, Brama Floriańska czy Rynek Główny, nowy hotel będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Otwarcie TRIBE Kraków Stare Miasto powiększy rosnące portfolio Accor w Krakowie, które obejmuje Mercure Kraków Stare Miasto i cztery inne obiekty rodziny marek ibis. TRIBE Kraków Stare Miasto jest własnością i jest zarządzana przez AccorInvest – strategicznego inwestora, właściciela i operatora hoteli – na podstawie umowy o zarządzanie zawartej z Accor.

„Dołączenie TRIBE Kraków Stare Miasto stanowi ważny krok w realizacji naszych ambicji ekspansji w Krakowie, jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Polsce dla biznesu i wypoczynku. Jesteśmy pewni, że ta wyjątkowa nieruchomość zdobędzie serca podróżnych. Ciesz się miastem z jego najbardziej spektakularnej lokalizacji Z naszym zaufanym partnerem AccorInvest Nie możemy się doczekać otwarcia hotelu i dodania kolejnego wspaniałego obiektu, z którego będą mogli korzystać goście w Polsce i na całym świecie – powiedział Jacek Stasikowski, Dyrektor ds. Rozwoju Accor Polska.

„Jesteśmy dumni, że jako pierwsi wprowadziliśmy markę TRIBE w Polsce. Dzięki długoterminowej współpracy z Accor wierzymy, że TRIBE Kraków Stare Miasto wniesie do centrum miasta coś wyjątkowego i zaoferuje podróżnym zupełnie nowe doświadczenie gościnności. Hotel TRIBE w Krakowie uzupełni nasze portfolio hoteli w Europie, szczególnie w segmentach średniej i ekonomicznej, przyczyniając się do przeprojektowania i wyceny, co stanowi kolejny krok w transformacji AccorInvest.” – komentuje Dominik Sołtysik, dyrektor operacyjny na Europę Wschodnią w AccorInvest.

Założona w 2017 roku marka hotelowa TRIBE obiecuje „więcej za mniej” i koncentruje się na podróżnych, którzy chcą projektować niedrogie hotele. Wnętrza hotelu są estetyczne, nowoczesne i osobiste, z funkcjonalnymi pokojami i charakterystycznym dla TRIBE „centrum społeczności”. Wybrane elementy projektu i wysokiej jakości przybory toaletowe marki Kevin Murphy łączą się z wysokiej jakości meblami i elementami z drugiej ręki, tworząc eklektyczną i niepowtarzalną kombinację dla każdego hotelu. Hotele TRIBE zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić gościom wszystko, czego potrzebują. Marka jest obecna w 11 krajach na całym świecie – od Perth i Bangkoku po Londyn i Paryż, od słynnej plaży Kuta na Bali po uzdrowisko Baden-Baden w Niemczech.

TRIBE Kraków Stare Miasto oferuje gościom stylowe pokoje i wnętrza oraz szeroką gamę udogodnień, takich jak restauracja, bar, a także strefa fitness i wellness. Wnętrza hotelu zostały starannie zaprojektowane przez hiszpańskie studio Stone Designs i charakteryzują się ciemnymi barwami, aksamitnymi zasłonami i podłogami w jodełkę inspirowanymi artystyczną wizją Davida Lyncha. W częściach wspólnych znajdują się plakaty filmowe polskich artystów oraz elementy inspirowane twórczością Williama Ecclestona i Edwarda Hoppera.

READ  Messi stał się „rekordzistą”! Barcelona zmiażdżyła Real Sociedad. Nieoczekiwany bohater piłki nożnej

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *