Zupełnie nowa bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego na żywo pojawia się w Kanadzie

Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu opcji platform do przesyłania strumieniowego, prawda Kanada? Zwłaszcza te, z których można korzystać za darmo.

Nowa bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego zbliża się do Wielkiej Białej Północy, oferując ponad 100 unikalnych i wyselekcjonowanych kanałów oraz ponad 20 000 godzin treści.

Telewizja Plutona Będzie on dostępny w całym kraju 1 grudnia i będzie zawierał szeroką gamę bezpłatnych programów, takich jak dramaty, komedia, lifestyle, dzieci, filmy, wiadomości 24/7 i nie tylko.

W przeciwieństwie do innych popularnych platform, Pluto TV będzie darmowy i będzie sprzedawany w modelu opartym na subskrypcji dla reklam. Zasadniczo nie będziesz musiał płacić, ale będziesz musiał siedzieć przy reklamach – jak w dobrych czasach tej rzeczy zwanej telewizją.

Czwartek, Ogłoszono Pluto TV Jest to wiodąca na świecie usługa FAST (bezpłatna telewizja nadawcza z reklamami), działająca we współpracy z Paramount Global i Corus Entertainment Inc.

W momencie premiery – oprócz tego, że jest darmowy – Pluto TV również nie będzie wymagał rejestracji. Kanadyjscy użytkownicy będą mogli oglądać Pluto TV przez sieć, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, Android TV, Chromecast, Samsung, LG lub aplikacje mobilne w App Store i Google Play.

Pluto TV mówi, że Corus będzie przedstawicielem reklamowym tego, co ma „stać się jednym z największych darmowych, wspieranych reklamami serwisów streamingowych w kraju”. Ponadto platforma będzie również oferować wyselekcjonowaną listę oryginalnych serii Corus Libraries obejmujących różne gatunki.

Nie mógłbym być bardziej podekscytowany, aby oficjalnie ogłosić, kiedy kanadyjska telewizja Pluto TV zostanie oficjalnie uruchomiona, Oliver Gullit, wiceprezes wykonawczy i międzynarodowy dyrektor generalny Pluto TV w Paramount Global, mówi Dec. Nasz początkowy zestaw kanałów dodatkowo pokazuje, w jaki sposób integrujemy niesamowite lokalne treści Corusa z globalnymi treściami z Pluto TV, aby zaspokoić gusta kanadyjskich odbiorców. Jestem przekonany, że Pluto TV szybko stanie się nowym miejscem docelowym dla fanów wyselekcjonowanych treści, a także klientów i partnerów zainteresowanych inwestowaniem w nową i unikalną usługę przesyłania strumieniowego po jej uruchomieniu”.

READ  Minecraft YouTuber Technoblade umiera po zdiagnozowaniu raka w hołdzie dla ukochanego gracza powodzi na Twitterze

Pluto TV Canada twierdzi, że będzie oferować „szeroką gamę ekskluzywnych kanałów z tytułami międzynarodowymi i kanadyjskimi”.

Kanały dostępne w momencie premiery będą obejmować:

  • Pluto TV Komedia: Aby zobaczyć najbardziej zabawne, najczęściej cytowane i najbardziej zapadające w pamięć filmy, które sprawią, że będziesz w szwach 24 godziny na dobę, obejrzyj Pluto TV Comedy. Z biblioteką szaleństwa i pasmem sarkazmu, to jest miejsce, w którym szukasz LOL.
  • Dramat telewizyjny o Pluto: W dramacie telewizyjnym Pluto poważny film… jest traktowany bardzo poważnie. To tutaj, aby przeżyć jedne z najlepszych kinowych dramatów wszechczasów, w całej ich surowej, surowej, czasem bolesnej, a czasem łamiącej serce chwale.
  • Akcja Plutona: Czas wejść w nadbieg, skacząc z budynków, jadąc płonącym samolotem, wjeżdżając w pościg samochodowy i ratując świat. Pluto TV Action to przeboje kinowe, supergwiazdy i potężna dawka wysokooktanowych emocji.
  • szukać schronienia: Od twórców Sharknado, The Asylum przenosi najlepsze oryginalne filmy i programy telewizyjne do zabawy z poczuciem winy, oferując przygodę, akcję, science fiction, horror, nocne thrillery i nie tylko. Popcorn i piwo to konieczność!
  • Boże Narodzenie 365: Każdego dnia jest Boże Narodzenie 365, z filmami bożonarodzeniowymi, które podnoszą na duchu i pocieszają bez względu na porę roku.
  • Podniecenie 365Ostrzeżenie: może wywołać podekscytowanie. Thriller 365 jest poświęcony emocjonującym i poruszającym filmom, które nadają temu gatunkowi swoją nazwę

Kanadyjska publiczność będzie mogła podziwiać wiodące kanadyjskie seriale Corus Studios, w tym Kochaj to lub dołącz to A posiekana kanada, Plus ulubieniec fanów bezpieczeństwo granicznea także kilka ważnych serii z popularnej serii NCIS, w tym NCISA NCIS: Nowy Orlean, A NCIS: Los Angeles, Obok Sędzia Judy. Z kanałami dedykowanymi fanom nostalgii, Pluto TV będzie również pokazywany w Kanadzie Hawaje Five-OA statek miłościI jeszcze wiele innych tytułów do ogłoszenia.

Pluto TV ma obecnie globalną publiczność prawie 70 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, rozmieszczonych na trzech kontynentach i w ponad 30 krajach na całym świecie.

READ  Horoskop dzienny: 12 sierpnia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top