Zarejestruj się już dziś w naszej Space Café we Włoszech Napisane przez dr Emmę Gatti 29 września 2022 r.

Ta kosmiczna kawiarnia pojawi się we Włoszech Simonetta ChileDyrektor Programów Obserwacji Ziemi w Europejskiej Agencji Kosmicznej i Prezes ESRIN, w rozmowie z dr Emma Gatti, gospodarz Space Cafe Radio i reporter Space Watch. Globalny dla Włoch.

Strategia sprowadzania kosmosu na Ziemię: rozmowa z Simonettą Cheli

W tym nowym odcinku Space Cafè Italy dr Emma Gatti porozmawia z Simonettą Chile, dyrektor programu obserwacji Ziemi Europejskiej Agencji Kosmicznej i prezesem ESRIN. Simonetta pracuje w Europejskiej Agencji Kosmicznej od ponad trzech dekad i ma długą historię myślenia o strategiach obserwacji Ziemi. Wspólnie omówią rolę przestrzeni kosmicznej dla nowoczesnego społeczeństwa, od rozwiązywania kryzysów humanitarnych po pomoc w walce z niedawną suszą, która nawiedziła Europę, oraz jak zapewnić, aby technologie opracowane dla kosmosu mogły przełożyć się na bezpośrednie korzyści dla całej ludzkości. Nie przegap kolejnego odcinka Space Café Italy 29 września o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego. W nowym odcinku Space Cafè Italy dr Emma Gatti porozmawia z Simonettą Chile, dyrektorką programu obserwacji Ziemi Europejskiej Agencji Kosmicznej. Szef ESRIN. Simonetta pracuje w Europejskiej Agencji Kosmicznej od ponad trzech dekad i ma długą historię myślenia o strategiach obserwacji Ziemi. Wspólnie omówią rolę przestrzeni kosmicznej dla nowoczesnego społeczeństwa, od rozwiązywania kryzysów humanitarnych po pomoc w walce z niedawną suszą, która nawiedziła Europę, oraz jak zapewnić, aby technologie opracowane dla kosmosu mogły przełożyć się na bezpośrednie korzyści dla całej ludzkości. Nie przegap kolejnego odcinka Space Café Italy 29 września o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Dr Emma Gatti, była naukowiec NASA, prezenterka i pisarka naukowa. Śledzi eksplorację Księżyca i Marsa oraz analizuje trendy w geopolitycznym sektorze kosmicznym. Jest gospodarzem Space Cafe Radio i prezenterką Space Cafe Italia.

Publiczność będzie miała możliwość zadawania pytań w dialogu z Simonetta Chile.

READ  Czwarty co do wielkości księżyc Jowisza może zawierać kieszenie życiodajnej wody

SpaceWatch.Global to europejski magazyn i portal cyfrowy dla osób zainteresowanych kosmosem i dalekosiężnym wpływem sektora kosmicznego.

to jest kosmiczna kawiarnia włochy Odbędzie się on w języku włoskim 29 września 2022 r. o godzinie 18:00 czasu CST.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Ta powtarzaćGister proszę kliknij tutaj

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top