Zdjęcia: Ten pokój w Vancouver jest przeznaczony tylko dla osób niskich

Dobrym pomysłem może być założenie kapelusza lub kapelusza podczas pierwszej wizyty, aby zapewnić sobie trochę wyściółki.

Przy tak wielu ludziach szukających niedrogiego domu w Vancouver, istnieje kilka egzotycznych opcji.

W tym przypadku we wschodnim Vancouver jest w zasadzie kawalerka. I chociaż przestrzeń ma około 500 stóp kwadratowych, świetliki i różnorodne udogodnienia, jeden aspekt może być dla niektórych problemem nie do pokonania.

W najwyższym punkcie strych Sufit mieszkania ma tylko 5’7 cali.

Jest mnóstwo ludzi poniżej 5’7 cali, ale przy szybko opadającym stromo dachu, szczyt znajduje się tylko w niektórych obszarach, głównie pośrodku przestrzeni. Przy tak wielu pochyłych częściach i kątach do dachu z powodu dachu, nowicjusze prawdopodobnie w pewnym momencie będą zaskoczeni.

Osoba, która napisała, mówi: „Wyżsi ludzie mogą mieć z tym trudności” Reklama. „Chcę być jasny i szczery, aby nikt nie marnował czasu”.

Chociaż wysokość może sprawić, że dla niektórych będzie to trudne, dla tych nieco niższych niż przeciętna jednostka ma przyzwoitą liczbę udogodnień w swojej cenie.

W apartamencie znajduje się łóżko, część dzienna, zlew i minilodówka, jednak gotowanie nie jest dozwolone ze względu na zagrożenie pożarowe. Na zdjęciach jest umeblowane, ale wymienione jako nieumeblowane. W budynku znajduje się pralnia oraz parking na ulicy. Reklama mówi, że są też cztery świetliki i widok na jezioro pstrągowe.

Wygląda jak poduszka kawalera, ale w rzeczywistości jest to jeden pokój we wspólnym domu. Czynsz wynosi 975 dolarów miesięcznie.

Osoba, która sporządziła listę, pisze: „Zapraszam do dzielenia się naszym ogromnym i pięknym domem”. „Są dwie luksusowe kabiny prysznicowe, głęboka wanna i pięknie zagospodarowane prywatne podwórko”.

Średni czynsz za nieumeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w Vancouver W tym miesiącu złamał 2650 $A

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top