Zdjęcia rentgenowskie, aby dodać flagę Montrealu podczas play-offów wśród raportów o wspólnej areszcie

The Tampa Bay Rays planują powiesić baner Montreal na Tropicana Field podczas sezonu po MLB, podsycając doniesienia o przyszłej wspólnej pieczy nad dwoma miastami dla klubu.

Szef zespołu Rice, Matt Silverman, powiedział w sobotę W tym tygodniu w Rise Baseball Audycja radiowa, że ​​„bardzo prosta grafika z Tampa Bay/Montreal” zostanie pokazana w zgniłym obszarze w pobliżu prawego pola.

„Szczególnie patrząc na nas w baseball w październiku, chcemy tego wizualnego symbolu naszego planu i naszego podekscytowania nim” – powiedział Silverman. – Subtelnie określi wysiłek i skupi się na wygrywaniu i wygrywaniu meczów w październiku.

The Rays mają obecnie rekord 96-59 i w sobotę zdobyli tytuł AL East Division. Ich najem w Tropicana Field w Sankt Petersburgu na Florydzie wygasa po sezonie 2027.

„Nacisk naprawdę przesunął się na pozytywy tego pomysłu i na to, co może on odblokować” – powiedział Silverman. „Chodzi o otwarte boiska z piłką i piękne gry na świeżym powietrzu, gdy pogoda jest idealna. To obiekt publiczny, który może gościć baseball, piłkę nożną, piłkę nożną, ukończenie szkoły, koncerty, co tylko chcesz. Chodzi o połączenie z Montrealem, które będzie tylko dodatkiem do naszego lokalna gospodarka pod względem miejsc pracy i turystyki” oraz handlu…

„Montreal jest dla nas najlepszym miastem, z którym współpracujemy ze względu na warunki pogodowe, strefę czasową wschodniego wybrzeża oraz… historyczną obecność Kanady, rynek turystyczny i partnera gospodarczego. Te rzeczy mogą nie być priorytetem dla naszych fanów, ale dla naszych wybranych urzędników bardzo ważne jest, kim oni za tym stoją.

Silverman powiedział, że MLB również w pełni wierzy w siostrzany plan miasta.

„To najlepsza i prawdopodobnie jedyna szansa na to, by baseball był tutaj od pokoleń” – powiedział Silverman. “To był nasz jedyny cel. Nigdy nie chodziło o inne rynki i inicjatywy transportowe. Zawsze chodziło o to, jak tu mamy pracować … Nastąpiła zachęcająca zmiana między naszymi fanami a naszą społecznością i prawdziwa otwartość na temat planu.

READ  Gol Stastneya oznacza zwycięstwo Jets nad Predators

“[Tampa] burmistrz [Jane] Castor był pierwszym urzędnikiem, który zabrał głos i więcej głosów dołączyło do tego chóru, i jestem dziś bardziej niż kiedykolwiek optymistyczny, że dotrzemy tam i zabezpieczymy prawdziwą przyszłość. Tutaj w Tampa Bay przez dziesięciolecia.”

Komentarze Silvermana pojawiły się tuż po raporcie w Magazyn Montreal Burmistrz St Petersburga Rick Cressman powiedział, że zespół jest za podziałem sezonu w Montrealu.

– Ray jest naprawdę zainteresowany grą na początku sezonu tutaj w Sankt Petersburgu i resztą kampanii w Montrealu. Poważnie rozważają tę opcję – powiedział Cressman.

Gazeta Poinformowano również, że trwają negocjacje między biznesmenem z Quebecu, Stephenem Bronfmanem, dyrektorem generalnym Claridge Inc. oraz samorząd w sprawie nowego stadionu. Bronfman szukał ziemi w regionie Bell Basin w Montrealu.

„Nie trzeba dodawać, że musimy być przygotowani” – powiedział Stephen Bronfman Dla prasy kanadyjskiej w 2019 roku. “jesteśmy gotowi.”

– Frustracja to właściwy moment – ​​dodał. „To projekt na całe życie, więc jeśli zajmie to kolejny rok, to w porządku, ponieważ nadchodzi”.

Jego ojciec, Charles Bronfman, był właścicielem targów Montreal Expos od ich powstania w 1968 do 1990 roku.

Montreal był bez franczyzy baseballowej od czasu, gdy Expos przeniósł się w 2004 roku i został urodzonym w Waszyngtonie. Stadion Olimpijski gościł igrzyska wystawiennicze w latach 2014-19.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top