Alan Wake Remastered ujawnia ulepszoną grafikę w nowym filmie

Remedy Entertainment przygotowuje się do wydania nowej zremasterowanej wersji Alan Wake W tym momencie już za kilka tygodni. Wcześniej studio dało nam świeże spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać po tej zremasterowanej wersji tytułu. Krótko mówiąc, jeśli jesteś kimś, kto nie odwiedził ponownie świata Alan Wake Wygląda na to, że za bardzo długi czas warto sprawdzić ten edytor.

W nowym zwiastunie poniżej Remedy ma jeszcze więcej rozgrywki i przerobione fabuły Remastered Alan Wake. Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenia wizualne są bardzo zauważalne, a praca, którą wykonało Remedy nad tytułem, wydaje się być całkiem spora. Chociaż rdzeń gry nadal pochodzi w dużej mierze z dwóch generacji konsol sprzed dwóch pokoleń, grafika prezentowana w tym zwiastunie jest dość imponująca i sugeruje, że powinna to być dobrze zremasterowana wersja.

„Graj jako niespokojny pisarz Alan Wake, który desperacko szuka swojej zaginionej żony ilustratorki, Alice. Senne miasteczko Bright Falls na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku nie jest tym, czym się wydaje. horroru nie pamiętam, żeby pisanie się spełniło”, jak mówi opis nowej wersji gry od Remedy. Doświadcz ulepszonej grafiki, ulepszonych modeli postaci i bogatszych szczegółów otoczenia w zremasterowanej wersji Remedy RozrywkaKlasyczna gra. Alan Wake Remastered zawiera główną grę i dwa rozszerzenia fabularne – Sygnał I Pisarz – Z pełnym doświadczeniem renderowanym w obrazach 4K. “

Jeśli chodzi o datę premiery Remastered Alan WakeTytuł ma trafić na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i PC na początku przyszłego miesiąca, 5 października. Koniecznie śledź nasze relacje. Tutaj na ComicBook.com Mniej więcej w tym czasie powinniśmy mieć recenzję gry, którą możemy się z wami podzielić.

Czy planujesz odebrać? Remastered Alan Wake do siebie w przyszłym miesiącu? Co sądzisz o nowej grafice, która pojawia się w tym zwiastunie? Daj mi znać swoją reakcję w komentarzach lub na Twitterze pod adresem Godne zaufania.

READ  iPhone 13 może mieć ulepszony identyfikator twarzy, który działa z maskami

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top