Zaskakująco dom we wschodnim Vancouver sprzedaje WAY za mniej niż wycenioną wartość

Według Zealty, notowany na giełdzie dom we wschodnim Vancouver ustalił wycenę BC na poziomie 1,7 miliona dolarów, znacznie poniżej tej wartości.

4493 Fleming Street to nowo wyremontowany (2020) dom wymieniony przez YVR International Realty za 1 000 000 USD, chociaż jest to mało prawdopodobne, aby była to ostateczna cena.

Ma sześć sypialni, sześć łazienek i dom z legalnym apartamentem w piwnicy.

Dom został zbudowany w 1965 roku i chociaż możesz zdać sobie sprawę, że dom jest nieco przestarzały na podstawie wyglądu zewnętrznego, wnętrze zostało całkowicie przerobione, a liczy się to, co jest w środku, prawda? Chociaż mural, stworzony przez artystę z Vancouver, znajduje się poza domem.

Niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych spekulują, dlaczego dom jest w dużej mierze notowany pod szacunkową wartością, a niektórzy sugerują, że może rozpocząć wojnę licytacyjną.

4493 Fleming Street, Vancouver (YVR International Realty)

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że domy sprzedawane są za wyższą niż szacowana wartość, a może trochę mniej, ale ta dysproporcja jest rzadka.

Jedną z godnych uwagi cech jest fresk namalowany przed domem i po stronie frontowych schodów, namalowany przez lokalnego artystę z Vancouver o imieniu Juan Pablo Zamudio Casares.

Wycena domu w Vancouver

4493 Fleming Street, Vancouver (YVR International Realty)

Strona główna Wschodnie Vancouver

4493 Fleming Street, Vancouver (YVR International Realty)

Aukcja przyciąga potencjalnych nabywców potencjałem wysokich dochodów z wynajmu i przepływów pieniężnych. Na liście czytamy, że „sztuka projektowania zawsze była na czele projektu”.

4493 Fleming Street, Vancouver (YVR International Realty)

Dom ma powierzchnię 2865 stóp kwadratowych i znajduje się w gminie Kensington. Na liście stwierdza się, że dom ma współczesny wystrój, z trzema „zupełnie nowymi” jednostkami, które obejmują główne piętro, pokój prawny i „piękny dom”.

Strona główna Wschodnie Vancouver

4493 Fleming Street, Vancouver (YVR International Realty)

Kuchnia również wygląda na nową, z urządzeniami ze stali nierdzewnej i nowymi szafkami.

4493 Fleming Street, Vancouver (YVR International Realty)

Pośrednik w handlu z Vancouver myśli o niskiej cenie

Jamie Lee jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami w Vancouver, który ma popularną stronę TikTok i spotkał się z ostrą krytyką nieruchomości. Jednak naprawdę lubi ten hashtag.

żmija_ Okropna cena katalogowa za świetną nieruchomość. #Nieruchomość #aktualizacja rynku nieruchomości # nowe aukcje # Nowa lista # Nowa lista # Nowy #Nowa lista # Nowy # Nowa lista #howtobuyrealestatewithnomoneydown #jakinwestowaćnieruchomość #jakkupićnieruchomość #jaktofliphouses # O Panie# Vancouver # Burnaby #Shawkey # wulkan # Hahaha # Realista Vancouver #piękne domy # Inwestowanie w nieruchomości #pośrednik # luksusowe domy #Luksusowe życie #rynek nieruchomości2022 # Awaria nieruchomości #jak kupić dom #jakkupićdom # Myśli #pośrednik #pośrednik #słodkie_dobre #realestateagentforbeginners #stać sięsuccessfulrealestateagent #jakbyćcomomearealtor #realestateagentstyl życia #jakbyćsukcessfulrealtor #jakbyćsuccessfulrealestateagent # Rzeczywistość # Rzeczywistość # Reakcje #nowyagent nieruchomości # Nowy # Rzeczywistość #realista # Rzeczywistość # Real Estate Agentvancouver #koktajl #jakbyćcomomearealtor #wskazówki dla agentów nieruchomości # kondo #apartament #vancouvercondos # opowieść # Calgarycondos # tortocondos #realestatetiktok #Nieruchomość #Realistativevancouver #nieruchomośćpoczątkujący #realestatetiktok #realewideografia # Marketing nieruchomości #pośrednik # Rzeczywistość # Inwestowanie w nieruchomości #screen_video_screen ♬ Paryż – inne

Roger Low stoi za ogłoszeniem z YVR International Realty, a jego agencja zauważa, że ​​komentarze Ly były lekkomyślne. Otrzymaliśmy odpowiedź, gdy zapytaliśmy agencję, czy istnieje strategia stojąca za zbyt niskimi cenami tego domu.

READ  Możliwości pracy w Stanach Zjednoczonych gwałtownie spadają, a rynek pracy zaczął spadać

„Głównie dlatego, że właściciel chce sprzedać lokal, ale nie wie, jaką cenę umieścić w cenie katalogowej”.

Agencja dodała, że ​​„prawie 300 grup” widziało nieruchomości otwarte w ciągu ostatniego tygodnia.

„Wciąż pokazuje, że Vancouver ma wielu nabywców, ale za mało nieruchomości dla ludzi”.

Należy zauważyć, że według agencji dom z zaułkiem nie znalazł odzwierciedlenia w obecnej wartości wyceny BC.

„Więc mogę nawet powiedzieć, że oszacowana wartość jest nieprawidłowa, jak możemy winić pośredników w handlu nieruchomościami i społeczeństwo? Ale oszacowana wartość jest dobrym wskaźnikiem, ale nie zawsze odzwierciedla, gdzie powinna znaleźć się cena sprzedaży”.

Jeśli chodzi o zarzuty o próbę rozpoczęcia wojny przetargowej, agencja zauważa, że ​​jest to nieprawda.

„Sprzedający szuka tylko jednego kwalifikującego się nabywcy i nie ma zamiaru zamienić tej sprzedaży w wojnę licytacyjną. Nieruchomość jest nadal dostępna, więc z przyjemnością pomożemy każdemu zainteresowanemu nabywcy. „

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top