Ulrika Johnson twierdzi, że Meghan Markle „porzuciła swoje feministyczne zasady”, aby rozwijać swoją karierę

Ulrika Johnson twierdzi, że Meghan Markle „porzuciła swoje feministyczne zasady”, aby rozwijać swoją karierę – po tym, jak księżna powiedziała, że ​​„zamieniła się w bimbo” w umowie lub bez umowy

Ulrika Johnson twierdziła, że ​​Meghan Markle „porzuciła swoje feministyczne zasady”, aby w piątek kontynuować karierę w świecie rozrywki.

Komentarze kotwicy pojawiły się po tym, jak księżna powiedziała, że ​​„zamieniła się w bimbo” w Deal or No Deal, ponieważ była ceniona za „piękno, a nie mózg”.

Pisząc w swoim felietonie dla słońce55-letnia Ulrika przekonywała, że ​​„ambicje Meghan stworzyły lukę w jej zasadach” i że rozpoczynanie w takiej roli „nie sprzedaje się krótko”.

Pomysły: Ulrika Johnson, lat 55, twierdziła, że ​​Meghan Markle „porzuciła swoje feministyczne zasady”, aby rozwijać swoją karierę w branży rozrywkowej w piątek.

Meghan pojawiła się w teleturnieju w latach 2006-2007 jako Dziewczyna w torbie i zrezygnowała, ponieważ była „obiektywna”, mówiąc, że chce, aby jej córka Lillipet została najpierw oceniona w jej umyśle.

Ulrika zastanawiała się, dlaczego aktorka nie sprzeciwiała się temu, jak była wtedy przedstawiana, ponieważ nie zgadzało się to z jej feministycznymi poglądami.

Osobowość telewizyjna napisała: „Nie zrobiłeś” [object] Ponieważ ma ambicje, które wypalają dziurę w jej zasadach i doskonale chciała wykorzystać tę rolę jako odskocznię do większych i lepszych rzeczy.

Na ekranie: komentarze pojawiają się po tym, jak księżna powiedziała, że ​​​​została „zredukowana do Bimbo” w Deal or No Deal, ponieważ została nagrodzona za „piękno, a nie mózg” (na zdjęciu w programie w 2006 r.)

Na ekranie: Komentarze pojawiają się po tym, jak księżna powiedziała, że ​​​​została „zredukowana do Bimbo” w Deal or No Deal, ponieważ została doceniona za „piękno, a nie mózg” (na zdjęciu w programie w 2006 r.)

Ulrika kontynuowała: „Była dość skłonna zrezygnować z wszelkich podstaw, które miała tak agresywnie w tamtym czasie, aby rozwijać swoją karierę”.

READ  Zdjęcia przed i po - Hollywood Life

Następnie wyjaśniła, że ​​w jej pierwszej pracy jako meteorolog ludzie uważali ją za „blond bimbo”, ale argumentowała, że ​​takie role są tworzone dla kobiet, które chcą „wykorzystać szansę”.

Doszła do wniosku: „Chciałabym, żebyś przestała mówić, jakby to była kwestia feministyczna… Mówienie, że start w roli nie sprawdza twojego IQ, oznacza, że ​​sprzedajesz się krótko”.

Dlaczego?  Ulrika zastanawiała się, dlaczego aktorka nie sprzeciwiała się temu, jak była wtedy przedstawiana, ponieważ nie zgadzało się to z jej feministycznymi poglądami.

Dlaczego? Ulrika zastanawiała się, dlaczego aktorka nie sprzeciwiała się temu, jak była wtedy przedstawiana, ponieważ nie zgadzało się to z jej feministycznymi poglądami.

Pojawia się po tym, jak Meghan ujawniła, że ​​zrezygnowała jako dziewczyna z kontraktem lub bez umowy, ponieważ musiała spryskać sprayem do opalania i nosić usztywniany biustonosz, który sprawił, że zmieniła się w „bimbo”, jak pojawiła się w najnowszym podcastie Spotify z Paryż Hilton.

Księżna Sussex powiedziała, że ​​jest wdzięczna za pracę i pieniądze za próbę odniesienia sukcesu jako aktorka – ale nie podobało jej się, „jak to sprawiło, że się poczułam, co nie było mądre”, ponieważ „nie lubiłam czuć się zmuszana patrzeć na wszystko”.

Przemawiając w nowym podcaście Originals z Paris, zatytułowanym Breaking Down the Bimbo, Meghan powiedziała, że ​​chce, aby jej córka Lillibet była ceniona jako pierwsza w jej umyśle, a nie „piękno, a nie mózg”, jak to było w telewizyjnym teleturnieju.

Powrót: Wyjaśniła, że ​​w jej pierwszej pracy jako meteorolog ludzie brali ją pod uwagę

Wspomnienie: Wyjaśniła, że ​​w jej pierwszej pracy jako meteorolog ludzie uważali ją za „blond bimbo”, ale argumentowali, że role zostały stworzone dla kobiet, które chciały „wykorzystać szansę” (nakręcony w telewizji w 1990 roku)

Księżna, która pojawiła się w Deal or No Deal w latach 2006-2007, dodała, opisując to jako „krótki okres” na opłacenie rachunków: „Chcę, aby nasza córka aspirowała do nieco wyższego poziomu.

„Tak, chcę, żeby Lily była wykształcona, by była mądra i była z siebie dumna w tych sprawach”.

READ  Właściciele Airbnb o tematyce Hobbit z Kolumbii Brytyjskiej muszą zmierzyć się z kampanią Warner Bros.

Kontynuowała: „Skończyło się na tym, że wyszłam z programu. Byłem czymś znacznie więcej niż tym, co ucieleśniało się na scenie. Nie lubiłam czuć się zmuszana do bycia wszystkimi spojrzeniami. I trochę treści.

Cel: Dzieje się tak po tym, jak Meghan ujawniła, że ​​zrezygnowała z pracy w serialu, ponieważ była zmuszona spryskać sprayem do opalania i nosić usztywniany biustonosz, który sprawił, że zmieniła się w „bimbo”.

Cel: Dzieje się tak po tym, jak Meghan ujawniła, że ​​zrezygnowała z pracy w serialu, ponieważ była zmuszona spryskać sprayem do opalania i nosić usztywniany biustonosz, który sprawił, że zmieniła się w „bimbo”.

„I tak właśnie się czułem, gdy ten specyficzny archetyp, słowo bimbo, zostaje skrócony”.

Królewska kobieta z Kalifornii ujawniła, że ​​ona i inne kobiety w serialu zostały zmuszone do „ustawienia w kolejce” różnych zabiegów kosmetycznych, w tym „wpychania się do stanika”, mocowania sztucznych rzęs i „dopasowania” włosów do przedłużania.

Powiedziała: „Co tydzień dostawaliśmy nawet kupony na spray do opalania, ponieważ pojawił się pomysł na wykrojnik do ciastek, dokładnie jak powinniśmy wyglądać. Chodziło tylko o naszą urodę”.

Wyświetlenia: Przemawiając w swoim podcastie, powiedziała:

Wyświetlenia: Przemawiając w swoim podkaście, powiedziała: „Skończyło się na tym, że zrezygnowałam z programu. Byłam czymś więcej niż uosobieniem na scenie. Nie lubiłam czuć się zmuszona, by wyglądać na wszystko”.

Reklamy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top