„Zabiję tego gościa” – Charles Oliveira grozi Islamowi Machaczowowi po ciężkim podnoszeniu ciężarów na UFC 280

Charles Oliveira płonie przed walką w wadze lekkiej UFC 280 z Islamem Machaczewem, grożąc, że „zabije tego człowieka” po ich zaciętej konfrontacji podczas piątkowej ceremonii.

– Zabiję tego faceta – powiedziała rozgniewana Oliveira, idąc za kulisami po spojrzeniu na Machaczowa.

Dla porównania, Machachev wydawał się energiczny i entuzjastycznie nastawiony do sobotniego meczu, mówiąc UFC: „Widzę duże wsparcie i duże wsparcie ze strony [the crowd]. Jutro wieczór będzie szalony. Wszystkim, którzy mnie wspierają, bardzo dziękuję.”

Oliveira wkracza do tej walki, wygrywając jedenaście meczów, podczas gdy Machachev wygrał swoją ostatnią dziesiątkę z rzędu i jest prawdopodobnie faworytem -190, który w sobotę podniesie ręce i opuści Union Arena z pasem UFC Lightweight Championship.

Obaj mężczyźni staną na czele popularnej karty UFC 280 w Abu Dhabi, która obejmuje wspólną walkę o tytuł między Aljaminem Sterlingiem i TJ Delashawem, a także walkę o pierwsze miejsce między Bantamoysami Peterem Yanem i Seanem O’Malleyem. Można śmiało powiedzieć, że jest to jedno z największych wydarzeń w roku, więc pamiętaj, aby oglądać je, gdy rozpocznie się o 10:30 ET/7:30 PT i 14:00 EST/11: 00 czasu pacyficznego (główne Karta).

READ  Rozgrywki o Puchar Stanleya: przewidywalny atak między ogniem a gwiazdami

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top