Ys X: Nordics zapowiedziano na PS5, PS4 i Switch

Falcom ogłosić Ys X: kraje skandynawskie dla PlayStation 5i PlayStation 4I konwertuje. Najnowszy wpis o numerze i tytule 35th Anniversary in tak RPG akcji Seria zadebiutuje w Japonii w 2023 roku.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

■ o Ys X: kraje skandynawskie

Ys X: kraje skandynawskie

Od premiery RPG minęły cztery lata Ys IX: Monstrum Noxktóra została wydana na PlayStation 4 w 2019 roku, zdobyła ogromne uznanie graczy w Japonii i na całym świecie…

z okazji tak 35-lecie serii, najnowsza pozycja numerowana Ys X: kraje skandynawskie Zostanie uruchomiony na wielu platformach w 2023 roku.

Miejscem akcji jest zatoka Obelia na Morzu Północnym, na którą składają się niezliczone duże i małe wyspy. po jej zakończeniu przedsięwzięcieWstań bardzo stary W Królestwie Ys młody poszukiwacz przygód Adol Christine spotyka lud morza znany jako „Normanowie” w tej nowej krainie. kim oni są? A kim są „tchórze”, nieśmiertelne zombie, które atakują ludzi…?

Zastosowano nawet system walki Ys IX: Monstrum Nox Radykalnie odnowiony! Nowy „Krzyż PracaSystem pozwala graczowi walczyć w dwóch trybach w zależności od sytuacji. W szybkim „Trybie pojedynczym” gracz kontroluje jedną postać przy pomocy automatycznych ataków i wsparcia partnera. W „Trybie mieszanym” gracz może kontroluj serię ruchów obu postaci jednocześnie, aby stawić czoła potężnym wrogom w walce tam iz powrotem.

oprócz, Ys X: kraje skandynawskie Pozwala po raz pierwszy w serii sterować statkiem. Eksploruj rozległe oceany, korzystając z map morskich jako przewodnika i bierz udział w bitwach morskich z wrogimi statkami w tej nowej funkcji, która dodaje „zabawy przygodowej”, z której słynie seria. Inne nowe systemy obejmują specjalną zdolność „Mana Action”, która znacznie zwiększa stopień swobody na polach iw lochach.

Ys X: kraje skandynawskie to zupełnie nowa przygoda osadzona w zatoce Obelia na Morzu Północnym, której głównym bohaterem jest młody poszukiwacz przygód Adol Christine. Proszę spojrzeć na ten ostatni adres pod adresem tak Seria zespołu programistów, który przyniósł Yassin VIII: Lacrimosa z Dany i Ys IX: Monstrum Nox.

■ Zrzuty ekranu z prac w toku

Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie

Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w Galerii. Odwiedź oficjalną stronę internetową tutaj.

zrzuty ekranu

READ  Specyfikacja Samsunga Galaxy S23 Ultra wyciekła do sieci

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top