Ys X: Nordics zapowiedziano na PS5, PS4 i Switch

Ys X: Nordics zapowiedziano na PS5, PS4 i Switch

Falcom ogłosić Ys X: kraje skandynawskie dla PlayStation 5i PlayStation 4I konwertuje. Najnowszy wpis o numerze i tytule 35th Anniversary in tak RPG akcji Seria zadebiutuje w Japonii w 2023 roku.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

■ o Ys X: kraje skandynawskie

Ys X: kraje skandynawskie

Od premiery RPG minęły cztery lata Ys IX: Monstrum Noxktóra została wydana na PlayStation 4 w 2019 roku, zdobyła ogromne uznanie graczy w Japonii i na całym świecie…

z okazji tak 35-lecie serii, najnowsza pozycja numerowana Ys X: kraje skandynawskie Zostanie uruchomiony na wielu platformach w 2023 roku.

Miejscem akcji jest zatoka Obelia na Morzu Północnym, na którą składają się niezliczone duże i małe wyspy. po jej zakończeniu przedsięwzięcieWstań bardzo stary W Królestwie Ys młody poszukiwacz przygód Adol Christine spotyka lud morza znany jako „Normanowie” w tej nowej krainie. kim oni są? A kim są „tchórze”, nieśmiertelne zombie, które atakują ludzi…?

Zastosowano nawet system walki Ys IX: Monstrum Nox Radykalnie odnowiony! Nowy „Krzyż PracaSystem pozwala graczowi walczyć w dwóch trybach w zależności od sytuacji. W szybkim „Trybie pojedynczym” gracz kontroluje jedną postać przy pomocy automatycznych ataków i wsparcia partnera. W „Trybie mieszanym” gracz może kontroluj serię ruchów obu postaci jednocześnie, aby stawić czoła potężnym wrogom w walce tam iz powrotem.

oprócz, Ys X: kraje skandynawskie Pozwala po raz pierwszy w serii sterować statkiem. Eksploruj rozległe oceany, korzystając z map morskich jako przewodnika i bierz udział w bitwach morskich z wrogimi statkami w tej nowej funkcji, która dodaje „zabawy przygodowej”, z której słynie seria. Inne nowe systemy obejmują specjalną zdolność „Mana Action”, która znacznie zwiększa stopień swobody na polach iw lochach.

Ys X: kraje skandynawskie to zupełnie nowa przygoda osadzona w zatoce Obelia na Morzu Północnym, której głównym bohaterem jest młody poszukiwacz przygód Adol Christine. Proszę spojrzeć na ten ostatni adres pod adresem tak Seria zespołu programistów, który przyniósł Yassin VIII: Lacrimosa z Dany i Ys IX: Monstrum Nox.

■ Zrzuty ekranu z prac w toku

Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie
Ys X: kraje skandynawskie

Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w Galerii. Odwiedź oficjalną stronę internetową tutaj.

READ  CES 2024: Pionierzy Govee z CogniGlow i AI Lighting Bot

zrzuty ekranu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *