Realme GT Neo 3T wprowadzony na rynek globalny, sprawdź cenę i inne szczegóły tutaj

Realme GT Neo 3T jest teraz oficjalnie dostępny na rynku globalnym wraz ze smartfonem GT Neo 3. Realme GT Neo 3T to telefon pod nową nazwą Realme Q5 Pro, który zadebiutował w Chinach kilka tygodni temu. Realme GT Neo 3T trafi do sprzedaży w tym tygodniu i będzie oferowany w wersjach kolorystycznych Drift White, Black Shadow i Dark Yellow. Realme GT Neo 3T kosztuje 470 USD za model 8 GB + 128 GB i 510 USD za wariant 8 GB + 256 GB. Realme GT Neo 3T zadebiutuje w Indiach w przyszłym miesiącu: raport.

Realme GT Neo 3T otrzymuje 6,62-calowy wyświetlacz Full HD+ E4 AMOLED. Jest wyposażony w Snapdragon 870 SoC wraz z 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej. W przypadku fotografii telefon otrzymuje obiektyw główny 64 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP i aparat 2 MP. Z przodu znajduje się aparat do selfie 16MP.

Realme GT Neo 3T (Kredyty obrazu: Realme)

Opcje łączności obejmują 5G, 4G LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, GPS, NFC i port USB typu C. Realme GT Neo 3T jest zasilany baterią 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 80 W. Smartfon jest również wyposażony w technologię Dolby Atmos, chłodzenie VC i wbudowany czytnik linii papilarnych.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy najpóźniej 7 czerwca 2022 r. o godz. 17:03 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.com).

READ  City-Builder „Against the Storm” otrzyma aktualizację wczesnego dostępu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top