Kolejny ogromny wyciek Pixel Watch ujawnia 24 godziny pracy na baterii i wiele więcej

a Konto Google News w Telegramie (Przez 9do5Google) opublikowała, jak twierdzi, obrazy promujące zegarek Pixel zaczerpnięte z tajwańskiej firmy telekomunikacyjnej. Jednym z najważniejszych przecieków jest to, że zegar zostanie zaprezentowany 6 października przyszłego roku GoogleZaoszczędzisz do 24 godzin energii na jednym ładowaniu. Kolejne zdjęcie przedstawiające zawartość pudełka:
  • Zegarek pikselowy Google.
  • Skrócona instrukcja obsługi.
  • zespół sportowy.
  • Magnetyczny kabel ładujący USB-C.
Kabel do ładowania wygląda jak mały dysk i przykleja się do zegarka Pixel za pomocą magnesów. Ekran zegarka jest chroniony przez Google Glass i ma okrągły, wypukły kształt. Szybkie parowanie umożliwia szybkie sparowanie zegarka z telefonem Pixel lub urządzeniem Pixel Buds, natomiast funkcja Znajdź moje urządzenie pomoże Ci znaleźć zgubiony telefon lub smartwatch Pixel. Zegarek pomoże również w sterowaniu urządzeniami inteligentnego domu, takimi jak inteligentny termostat czy inteligentna żarówka.

Przez Bluetooth lub abonament u operatora komórkowego zegarek Pixel Watch może odbierać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz e-maile. Będziesz także mógł słuchać muzyki przesyłanej strumieniowo za pośrednictwem swojego smartwatcha. Zegarek będzie śledzić tętno, nawiązać połączenie alarmowe, monitorować czas aktywności, liczbę spalonych kalorii i liczbę wykonanych kroków.

Oczekuje się, że ekran ma mierzyć około 1,18 cala z wodoodpornością chroniącą urządzenie do głębokości 50 metrów (ponad 164 stopy). Podobna cena zaczyna się od 349 USD za model tylko z Wi-Fi z wariantem komórkowym, który ma kosztować 399 USD. Mówi się, że bateria waży 300 mAh, a urządzenie może być wyposażone w pamięć 32 GB, a także od 1,5 GB do 2 GB pamięci RAM.
Mówi się, że opcje kolorów to czarny, szary i złoty z dostępnym matowym czarnym modelem. Możesz obejrzeć czwartkowe wydarzenie na żywo Made by Google do www.googlestore.com/event stronie internetowej. Obchody rozpoczynają się 6 października o godz. 10.00 czasu wschodniego (godz. 7:00).

READ  Epic Games opuszcza Fortnite online w Rosji, ale stara się zatrzymać tam handel

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top