Wybrzuszenie kamery może tu zostać

tl; DR

  • Wyciekło więcej renderów i wideo przedstawiające rzekomego OnePlus 10 Pro.
  • Ten najnowszy wyciek jest rzekomo oparty na „potencjalnej ostatecznej wersji” telefonu.

Mamy pierwsze wyraźne spojrzenie na OnePlus 10 Pro Pod koniec ubiegłego tygodnia Steve Hemmerstoffer, który często przekazywał informacje, opublikował coś, co, jak twierdził, było wczesnym prototypem. Teraz przeciek powraca z kolejnymi zdjęciami i filmem z urządzenia.

inhibitor I Zouton Opublikowali wideo i wideo z tego, co nazwali „potencjalną ostateczną wersją” OnePlus 10 Pro. Możesz obejrzeć film powyżej i zdjęcia poniżej.

W każdym razie renderowanie i klip wideo dają nam bardziej kompleksowe spojrzenie na pozorne urządzenie 2022. Mówiąc dokładniej, widzimy okrągłe dno (w komplecie z maskownicą głośnika, portem USB-C i tacką na kartę SIM) oraz płaską powierzchnię z otworem na mikrofon. Przyjrzymy się też bliżej frontowi urządzenia, pokazującemu dziurkacz w lewym górnym rogu ekranu.

W przeciwnym razie możesz być rozczarowany, jeśli masz nadzieję, że na tych nowych zdjęciach zobaczysz poprawioną obudowę aparatu. Tak, mamy jeszcze tę prostokątną obudowę, która odpada z boku i łączy się z ramą. Mówiąc o ramce, po prawej stronie znajduje się również suwak alertu i przycisk zasilania, a klawisze głośności znajdują się po lewej stronie.

Ten nowy wyciek pojawia się również kilka dni po tym, jak twierdzono, że telefon będzie Wyposażony w ładowarkę 125 W. Oznacza to, że możemy rozważyć czasy ładowania poniżej 30 minut. Na przykład plik Xiaomi Mix 4 Ładuje baterię 4500 mAh w 21 minut (lub 15 minut w trybie „boost”).

READ  Blizzard anuluje BlizzCon 2022, aby skupić się na grach i wsparciu zespołu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top