Więcej spoilerów na temat planów głównego wydarzenia na WrestleManii, dużej zmiany tytułu na Royal Rumble?

Brian Alvarez Dostarczono aktualizację głównego wydarzenia dla WrestleManii i wygląda na to, że może nastąpić zmiana tytułu w Royal Rumble pay-per-view.

Podczas swojego ostatniego pokazu Bryana i Vinny’ego Alvarez zauważył, że ludzie w firmie wierzą, że głównym wydarzeniem Mania będzie mecz między mistrzami między Romanem Reigns a Brockiem Lesnarem. Jednak na dzisiejszym Wrestling Observer Live Alvarez powiedział, że na dzień dzisiejszy to nie jest plan.

„Z Brock[AlzhabalyRawFialloguetalhalewaltnazaamaLashleyAbdoonhdtWrestlemaniaAlriicevihzhalmrahlhhoBrockLesnarvsRomanReignsdoAoarafmamaanihmaolknaattabaramen20DeghiqhoonhozlkabyNtekunmbarahlqubmkabllqpmamaanizlkabyAoarafkadinizlkonbroeclniconbtalabhlolaellouktalvetdorfaitlabhManiaKadinizlkonhmsicomonfqtababatlmkablbatlmthelSurvivorSeriesdoKinkelhzamlessalymahclaoarafmamaanizlkolknmund20minutAattabaramenaleomZAaflunmthelmbarahtouhadanwanamkablallqpfiWrestleManiaKlheemcnonitagar”[Brock[goingtoRawforthetimebeingandfeudingwithLashleytheWrestleManiamaineventatthispointappearstostillbeBrockLesnarvsRomanReignsIdonotknowwhatthismeansbutasof20minutesagoorsoitwasnotgoingtobeatitlevstitlematchWhatthatmeansIdon’tknowItcouldmeanthatBrockwillnotbechampionbythetimeManiarollsaroundItcouldmeanthatthey’rejustgonnadochampionvschampionlikeSurvivorSeriesbuteachbeltisnotonthelineIdon’tknowwhatitmeansbutasof20minutesagoasoftodaytheyarenotdoinglikeatitlevstitleunificationmatchatWrestleManiaEverythingcouldchange”[بروك[الذهابإلىRawفيالوقتالحاليوالتنازعمعLashley،يبدوأنحدثWrestleManiaالرئيسيفيهذهالمرحلةهوBrockLesnarvsRomanReignsلاأعرفماذايعنيهذاولكناعتبارًامن20دقيقةأونحوذلك،لنتكونمباراةلقبمقابللقبماذايعنيذلك،لاأعرفقديعنيذلكأنبروكلنيكونبطلًابحلولالوقتالذيتدورفيهلعبةManiaقديعنيذلكأنهمسيقومونفقطبالبطلمقابلالبطلمثلSurvivorSeriesلكنكلحزامليسعلىالمحكلاأعرفماذايعنيذلكولكنمنذ20دقيقة،اعتبارًامناليوم،لايفعلونمثلمباراةتوحيدالعنوانمقابلاللقبفيWrestleManiaكلشيءيمكنأنيتغير”[Brock[goingtoRawforthetimebeingandfeudingwithLashleytheWrestleManiamaineventatthispointappearstostillbeBrockLesnarvsRomanReignsIdonotknowwhatthismeansbutasof20minutesagoorsoitwasnotgoingtobeatitlevstitlematchWhatthatmeansIdon’tknowItcouldmeanthatBrockwillnotbechampionbythetimeManiarollsaroundItcouldmeanthatthey’rejustgonnadochampionvschampionlikeSurvivorSeriesbuteachbeltisnotonthelineIdon’tknowwhatitmeansbutasof20minutesagoasoftodaytheyarenotdoinglikeatitlevstitleunificationmatchatWrestleManiaEverythingcouldchange”

Wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że na WrestleManii rozegrają mecz nie mistrzowski z mistrzem, więc jeśli plany się nie zmienią, prawdopodobnie oznacza to, że Lesnar zrezygnuje z mistrzostwa WWE, Royal Rumble pay-per-view lub pay-per-view . -Vue w lutym i Lashley będzie mistrzem WrestleManii.

Nie ma jeszcze słowa o innych meczach zaplanowanych dla Manii, ale tak wygląda teraz górna część karty Royal Rumble:

Mistrzostwa WWE: Brock Lesnar kontra Bobby Lashley
WWE Raw Women’s Championship: Becky Lynch vs Liv Morgan
– Mecz Royal Rumble mężczyzn
Royal Rumble, kobiety

Jeśli wykorzystasz jakąkolwiek część cytatów z tego artykułu, dodaj kartę kredytową Wrestling Watcher na żywo z ah / t WrestlingNews.co kopiować

READ  Recenzja Fincha: postapokaliptyczny film o robotach Toma Hanksa jest super miękki i gąbczasty

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top