Wiceprezes Apple mówi, że AirPods skorzystają z „większej przepustowości” niż technologia Bluetooth

AirPods trzeciej generacji Zadebiutował w październiku, niosąc ze sobą nowy design, dźwięk przestrzenny i nie tylko.

Porozmawiaj teraz z Garym Greavesem, wiceprezesem Apple ds. dźwięku co jest ciężkie? Pomyśl o najnowszych słuchawkach firmy. Podczas gdy rozmowa dotyczyła kilku tematów, być może najbardziej wyróżniało się pojawienie się technologii Bluetooth.

Na pytanie, czy Bluetooth „blokuje” AirPods i „zmniejsza jakość dźwięku”, Greaves udzielił dyplomatycznej, ale odkrywczej odpowiedzi.

„Oczywiście technologia bezprzewodowa jest niezbędna do dostarczania treści, o których mówisz, ale także takich rzeczy, jak czas reakcji, jaki uzyskujesz, gdy poruszasz głową, a jeśli jest tak długi, między poruszeniem głową a zmianą głosu lub zatrzymaniem nadal będzie Ci źle, więc musimy się naprawdę mocno skupić. Aby wycisnąć jak najwięcej z Bluetootha, możemy wykonać kilka sztuczek, aby zmaksymalizować lub ominąć niektóre ograniczenia Bluetooth. Można powiedzieć, że chcielibyśmy więcej przepustowości i… na tym skończę. Chcielibyśmy więcej częstotliwości zasięgu”.

Co więcej, Greaves i Eric Treski z zespołu marketingu produktów Apple długo rozmawiali o ogólnym projekcie AirPods 3, który, jak twierdzi Graves, wykorzystuje niestandardowe komponenty.

Dyskutowali także o Adaptive EQ, który dostosowuje dźwięk w czasie rzeczywistym w zależności od tego, które AirPods pasują do ucha użytkownika. Ta funkcja została wprowadzona w AirPods Pro i jest dołączona do AirPods 3.

Pełny wywiad z zespołem Apple AirPods może być znaleziony w WhatHiFiLokalizacja.

READ  Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top