NHL odkłada 8 meczów z powodu ograniczeń frekwencji w Kanadzie

Najnowsze wiadomości sportowe:

 • NHL odkłada 8 meczów z powodu ograniczeń frekwencji w Kanadzie
 • Senatorowie dodali napastników Ennisa i Norrisa do listy protokołów NHL dotyczących COVID-19
 • Trener Devils, Lindy Raff, ma pozytywny wynik testu, tęskni za meczem Oilers
 • Trener Clippers wchodzi do protokołu przed meczem Raptors
 • Wikingowie tracą kuzynów na przedmeczowej liście COVID vs. paczki
 • Trio sędziów G League otrzymuje mecze NBA pośród problemów z wirusami
 • Przełożone mecze piłki nożnej w Anglii, Francji

National Hockey League ogłosiła w piątek przełożenie ośmiu meczów z udziałem kanadyjskich drużyn ze względu na obecne ograniczenia frekwencji w niektórych prowincjach.

Gry to:

 • Minnesota Wild @ Ottawa Senators (3 stycznia)
 • New York Islanders @ Vancouver Canucks (5 stycznia)
 • New York Islanders @ Edmonton Oilers (8 stycznia)
 • New York Islanders @ Calgary Flames (11 stycznia)
 • Minnesota Wild @Edmonton Oilers (12 stycznia)
 • Vegas Golden Knights @ Edmonton Oilers (14 stycznia)
 • Vegas Golden Nights @ Calgary Flames (15 stycznia)
 • Edmonton Oilers @Winnipeg Jets (16 stycznia)

Liga powiedziała, że ​​mecze zostaną przełożone, gdy ograniczenia zostaną złagodzone lub zniesione.

Mecz pomiędzy New York Islanders i Seattle Kraken w dniu 4 stycznia również został przełożony z powodu przełożenia trzech kolejnych meczów na trasie dla wyspiarzy.

NHL nie ogłosiło żadnych innych przełożonych dat dla Toronto Maple Leafs, które mają gościć Ottawę w sobotę i Edmonton w środę.

Piątkowe ogłoszenie pojawia się trzy dni po tym, jak NHL przełożyło dziewięć meczów w Kanadzie z powodu ograniczeń pojemności. NHL ma teraz w sumie 89 przełożonych meczów w tym sezonie.

W czwartek rząd Ontario ograniczył pojemność dużych pomieszczeń do 1000 osób. Major League Sports and Entertainment, która jest właścicielem NBA Maple Leafs i Toronto Raptors, powiedziała, że ​​jej mecze będą rozgrywane bez fanów, gdy to ograniczenie będzie obowiązywać.

Montreal Canadiens nie zagrają u siebie do 15 stycznia.

READ  Kanada USA Women's World Hockey Championship

Senatorowie dodają atakujących Ennisa i Norrisa do protokołu

Zespół ogłosił w piątek, że senatorowie z Ottawy dodali napastników Tylera Ennisa i Josha Norrisa do listy protokołów NHL COVID-19.

Franczyza nazywała także Clarka Bishopa i Logana Shawa z Belleville Senators z American Hockey League do zespołu taksówek.

Senatorowie wrócili do pracy w piątek rano, po tym jak czwartkowa sesja została odwołana ze względów ostrożności.

Trener Devils pozytywnie testuje godziny przed meczem Oilers

Trener New Jersey Lindy Ruff uzyskał pozytywny wynik testu na COVID na 19 godzin przed meczem Devils z Edmonton Oilers i został odizolowany od zespołu.

The Devils ogłosili w piątek, prawie 45 minut po tym, jak Ruff nie pojawił się na przedmeczowej konferencji prasowej. Kiedy konferencja się rozpoczęła, asystent trenera Alain Nasreddin był obecny i powiedział, że będzie kierował zespołem.

Nasreddin, który zwykle zajmuje się obrońcami w meczu, powiedział, że Rove pozostanie na pozycji Prudential, aby konkurować. Powiedział, że obaj będą w kontakcie podczas meczu.

61-latek został mianowany trenerem Devils na sezon 2020, który został przerwany z powodu pandemii, a drużyna nie zagrała w play-offach. New Jersey jest obecnie na siódmym miejscu w dywizji DC.

Nasr El Din trenował tymczasowo El Shayatina w 43 meczach w sezonie 2019-20 po tym, jak John Haynes został wysłany na początku grudnia. Rekord 19-16-8 rekord. Raff trzymał to na swoim sztabie.

Również w piątek bramkarz Chicago Kevin Lankinen został zawieszony w treningu z powodu protokołu COVID-19. Z Marc-Andre Fleury już w protokole, Colin D’Elia mógł rozpocząć swoje pierwsze mistrzostwo National Hockey League w tym sezonie, kiedy odwiedzi Chicago Nashville w sobotę.

Trener Clippers wchodzi do protokołu przed meczem Raptors

Trener Los Angeles Clippers Tyrone Law wszedł do protokołu w piątek zaledwie kilka godzin przed tym, jak jego zespół zmierzył się z Toronto Raptors na Scotiabank Arena.

NBA wystartowało w piątek z około 120 zawodnikami na różnych etapach protokołów, z siedmioma innymi trenerami i dziesiątkami innych pracowników, w tym asystentami trenerów, trenerami sportowymi, personelem ds. relacji z mediami i innymi, którzy zostali wykluczeni.

READ  Fleury, Theodore prowadzi Złotych Rycerzy nad Kanadyjczykami w grze 1

W lidze wskaźnik szczepień wynosi 97% wśród graczy, 100% wśród trenerów, a co najmniej dwie trzecie ligi otrzymało dawkę przypominającą. National Basketball Association (NBA) przełożyła 11 meczów w ostatnich tygodniach, a jej protokoły często się zmieniały – najnowsze posunięcia mają na celu umożliwienie graczom, którzy uzyskali pozytywny wynik testu, powrót na boisko szybciej niż w innym przypadku.

Około 100 graczy z Ligi G podpisało umowy z NBA w ostatnich tygodniach, ponieważ zespoły musiały wypełnić listy ze względu na wszystkie problemy związane z wirusami.

Trio sędziów G League otrzymuje mecze NBA pośród problemów z wirusami

Epidemia wirusa wysłała nie tylko drużyny NBA, które szukają pomocy w J-League. Jury NBA musiało zrobić to samo.

Trzech oficjeli G League — Tyler Murkowitz, Claire Aubrey i Pat O’Connell — zostało nazwanych w piątek, debiutując trzy razy w NBA. To był pierwszy raz, kiedy NBA musiała wezwać przedstawicieli League G do pracy nad meczami w tym sezonie.

Murkowitz został nazwany Phoenix w Bostonie, Aubrey dostał Atlantę w Cleveland, a O’Connell został wybrany do Nowego Jorku w Oklahoma City.

Żaden z trzech powołanych w piątek sędziów League G nie pracował w przedsezonowym meczu NBA. Ale ponieważ około jedna trzecia sędziów ligowych nie jest obecnie w stanie pracować, głównie z powodu koronawirusa, a niektórzy z powodu kontuzji, NBA nie miała innego wyjścia, jak szukać pomocy.

Wikingowie tracą kuzynów na przedmeczowej liście COVID vs. paczki

Kirk Cousins ​​nie opuścił meczu NFL z powodu kontuzji.

Pierwsza nieplanowana nieobecność, spowodowana COVID-19, nie mogła nadejść w gorszym momencie dla wikingów z Minnesoty.

Wikingowie umieścili swoją główną drużynę w rezerwowym składzie COVID-19 w piątek, dwa dni przed najważniejszym meczem sezonu w Green Bay.

Kuzyni, którzy nie zostali zaszczepieni, nie zostali zaszczepieni na czas gry, nawet jeśli czuł się lepiej. NFL niedawno skróciło wymagany okres kwarantanny do pięciu dni dla graczy bez objawów.
READ  Linie, pary obronne i aktualizacje – 22 listopada

Wikingowie (7-8) to jeden mecz od ostatniego miejsca w NFC dwa tygodnie temu. Hazamoun (12-3) kontroluje pierwsze ziarno i żegna się z pierwszą rundą.

Wikingowie aktywowali rezerwowego rozgrywającego Seana Manniona ze swojego rezerwowego składu COVID-19, ustawiając weterana z siódmego roku w kolejce do startu w mrożoną niedzielną noc Lambeau Field. Wybrany w trzeciej rundzie Rookie Kellen Mond nie rozwinął się w tym sezonie wystarczająco szybko, aby można go było wziąć pod uwagę.

Przełożone mecze piłki nożnej w Anglii, Francji

Angielska Premier League ogłosiła w piątek, że ciągła epidemia wirusa Corona w Newcastle doprowadziła do przełożenia meczu w Southampton w niedzielę.

Poprzedni mecz Newcastle z Evertonem, zaplanowany na czwartek, również został odwołany.

Premier League powiedziała, że ​​połączenie przypadków i kontuzji spowodowanych przez Covid-19 oznacza, że ​​19. miejsce w Newcastle nie ma 13 graczy poza boiskiem i jednego bramkarza, którzy mogliby zmierzyć się z Southampton w St Mary’s.

Związek powiedział w oświadczeniu, że „był w stanie podjąć decyzję przed meczem, aby wyjaśnić poszkodowane kluby i ich fanów”.

To daje całkowitą liczbę meczów Premier League do 18 przełożonych w ciągu ostatnich trzech tygodni, łącznie z sobotnim wyjazdem Norwich do Leicester.

Tymczasem menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp powiedział w piątek, że trzech z jego piłkarzy miało pozytywny wynik testu przed niedzielnym meczem z Chelsea.

Nie wymienił nazwy trio i ma nadzieję, że mecz będzie kontynuowany w Londynie.

Francuska Ligue 1 przełożyła mecz pomiędzy Angers i Saint-Etienne 9 stycznia ze względu na dużą liczbę przypadków koronawirusa w drużynie Angers.

Angers zażądał odroczenia w czwartek, mówiąc, że w jego 30-osobowym składzie było 19 potwierdzonych przypadków, a ponad 10 nie zostało upoważnionych do gry do 10 stycznia. Angers dodał, że wirusem jest zarażonych pięciu innych pracowników.

Angers nie miał piątki z COVID-19, kiedy przegrał 4-1 w Montpellier 22 grudnia przed przerwą zimową.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top