WhatsApp może wkrótce umożliwić wstrzymywanie i wznawianie nagrań dźwiękowych przed wysłaniem

Źródło: Łukasz Filipowicz / iMore

Fani wysyłania wiadomości głosowych przez WhatsApp Wkrótce mogą być w stanie wstrzymać nagrania, a następnie ponownie je później.

Jak zauważyli obserwatorzy WhatsApp WABetaInformacjaW obecnej wersji beta aplikacji na iPhone’a wprowadzono nową zmianę, która umożliwia użytkownikom dodawanie dodatkowej zawartości do istniejącego nagrania dźwiękowego przed jego wysłaniem. W obecnym stanie WhatsApp wymaga, aby wiadomości były nagrywane, a następnie wysyłane bez zmian, z dodatkową zawartością, która musi być zupełnie nową wiadomością.

Wydaje się, że to się zmieni.

Zespół pracuje nad wieloma nowymi funkcjami i wreszcie WhatsApp otrzymuje wiele ulepszeń, zwłaszcza wiadomości głosowych. Najnowsze doniesienia prasowe wskazują, że WhatsApp pracuje nad możliwością wstrzymywania wiadomości głosowych podczas ich nagrywania w celu przyszłej aktualizacji. Ta funkcja jest bardzo przydatna, ponieważ nie zmusi Cię do zatrzymania i zarejestrowania nowej funkcji.

Wielu może już uważać WhatsApp za aplikację Najlepszy iPhone Aplikacje w tym, co robi i ponowne uruchamianie obecnego systemu nagrywania dźwięku, takie jak ten, zdecydowanie nie zaszkodzą mu pod tym względem.

Oferty VPN: dożywotnia licencja za 16 USD i miesięczne plany za 1 USD i więcej

Chociaż funkcja jest teraz w najnowszej wersji beta aplikacji na iPhone’a, nie wiadomo, kiedy będzie dostępna dla wszystkich. Możliwe jest również całkowite anulowanie tej funkcji, chociaż wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że teraz działa. Jednak WhatsApp nie bez powodu wprowadza te zmiany do wersji beta, musimy tylko poczekać i zobaczyć, czy i kiedy zmiana trafi do wersji App Store w przyszłości.

READ  W pełni ułożony statek kosmiczny SpaceX to „spełnienie marzeń”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top