Warszawa, Ochsota. Wypadek w Parku Szczęśliwickim. Zmarł 12-letni chłopiec

W sobotę w Parku Skoloviki doszło do tragicznego wypadku. – 12-letni chłopiec schodził ze wzgórza i uderzał o ławkę. Poinformował warszawską policję, że zmarł w szpitalu. Kiedy przyjechał nasz reporter, na jego oczach wydarzył się kolejny wypadek.

Sprawdź TVN24 w Internecie

Pierwszą informację o tragicznym wypadku podał lokalny portal iochota.pl. Potwierdziła to warszawska policja.

W sobotę w Park Scholawis doszło do tragicznego wypadku Arthur Vakrsinovich / Divinversava.P.L

Długie odrodzenie

– Informacja z Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Żwirki i Wigury wpłynęła w sobotę po godzinie 16:00. Zespół medyczny pogotowia ratunkowego zabrał 12-letnią dziewczynkę na oddział ratunkowy szpitala, poinformował szpital. Chłopiec trafił tam z urazem czaszkowo-mózgowym. Niestety Rafas Rudkovsky został poinformowany przez biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji, że zmarł w szpitalu.

Policjant mówił też o przebiegu zdarzenia: – Zszedł ze wzgórza w Parku Sskaliviki i zaatakował ławkę. Został zabrany do szpitala z rejonu ulicy Vodorjevska. Postępowanie toczyło się na miejscu przy udziale prawnika.

Według Rudkowskiego w chwili wypadku chłopiec znajdował się pod opieką matki. – Kobieta była zrelaksowana. Zbadamy tę sprawę. Na razie porozmawiajmy o niefortunnym, tragicznym wypadku – podsumował.

Reporter Tvnwatszawa.pl, Arthur Vakryshnovich, znalazł chłopca martwego, mimo godzinnej reanimacji w karetce i szpitalu. „Chłopiec miał rozległe urazy głowy” – powiedział.

Przed reporterką Tvnwarszawa.pl w parku doszło do kolejnego wypadkuArthur Vakrsinovich / Divinversava.P.L

Kolejny wypadek

Kiedy nasz korespondent pojechał w niedzielę na miejsce tragicznego wypadku, zobaczył innego. – Na moich oczach kolejne dziecko, które znajdowało się pod opieką rodziców, uderzyło głową w metalową lampkę znajdującą się przy ławeczce, w której 12-latek jechał w sobotę. Dziewczynka była przytomna, ale w szoku – skarżyła się na płaczący ból głowy. Plastikowa łyżwa, która spadła z jej góry, była całkowicie złamana – tłumaczy Węgrzynowicz. Powiedział, że wezwano karetkę na miejsce.

Kluczowe źródło zdjęć: Arthur Vakrsinovich / Divinversava.P.L

READ  bne IntelliNews - Polski CBI przyspiesza wzrost o 4,8% r/r w maju

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top