Wargaming otwiera biura w Polsce i Serbii po opuszczeniu Rosji i Białorusi

Świat czołgów Deweloper Wargaming będzie Otwórz nowe studia w Serbii i Polsce Aby wzmocnić jego globalne funkcje.

Ten wynik pojawia się po wybraniu ocieplenia Wycofuje swoją działalność w Rosji i na Białorusi Po kierowanej przez Rosję inwazji na Ukrainę z pomocą Białorusi.

Wargaming wyjaśnił, że nowe biura w Belgradzie i Warszawie staną się jego 7. i 8. biurem w Europie i pomieszczą do 400 pracowników.

W szczególności Wargaming Belgrad będzie międzynarodowym i lokalnym sektorem rozwoju talentów i wydawniczym oraz stanie się „centrum relokacji” dla pracowników Wargaming z wielu lokalizacji. Studio będzie działać przede wszystkim Świat czołgów I World of Warships Właściciele.

Tymczasem Wargaming Warsaw będzie początkowo udostępniał witrynę dla niewielkiego zespołu wydawniczego – Wargaming powiedział, że ma „dalsze plany rozwoju” dla tego obszaru, które zostaną określone w trakcie procesu restrukturyzacji firmy.

Komentując restrukturyzację, dyrektor generalny Warcoming Victor Kisley określił obie lokalizacje jako „logiczne wybory” dla firmy.

„Oba są szybko rozwijającymi się sektorami technologicznymi o ogromnym potencjale. Z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę ze społecznościami IT obu miast, aby stworzyć lepsze w swojej klasie jednostki do tworzenia i publikowania gier” – dodał. „Forgaming nadal rozwija się z wielkimi planami na przyszłość. Lokalizacje w Belgradzie i Warszawie będą niezbędne do osiągnięcia naszych celów”.

READ  Wraz z odejściem prezesa, PKO Bankowi grozi niepewność ze względu na polską niepewność polityczną

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top