W tym miesiącu w Apple Arcade: „Legends of Kingdom Rush”, „Game Dev Story +”, „Frenzic: Overtime”, „INKS. +” i „Leo’s Fortune +”

W tym miesiącu pojawiły się „Legends of Kingdom Rush”, „Game Dev Story+”, „Frenzic: Overtime”, „INKS. +” i „Leo’s Fortune +”. Zręcznościowe Apple, aby dołączyć do rozszerzonej biblioteki prawie 200 gier już w ekskluzywnej usłudze subskrypcji gier mobilnych Apple.


Choć w maju nie było nowych gier, w kwietniu „Apple Arcade” zyskało Ponad 30 gierw tym mnóstwo klasycznych tytułów, takich jak „Cut the Rope Remastered”, „Monument Valley”, „Mini Metro”, „Fruit Ninja Classic” i innych, a także oryginały, takie jak „FantazjaTwórcy serii Final Fantasy: W czerwcu do platformy dołączyło pięć nowych gier z gatunku strategii, symulacji, puzzli, crossów i akcji.

11 czerwca: Legendy o Królestwie Gorączki

Pierwszą grą, która w tym miesiącu trafiła do „Apple Arcade”, była Legendy o Królestwie GorączkiTurowa gra strategiczna osadzona w średniowiecznym świecie fantasy.

Legends of Kingdom Rush zachęca graczy do poprowadzenia grupy bohaterów, aby powstrzymać napastnika za pomocą łatwego do nauczenia systemu walki. Gra zawiera postacie do odblokowania, w tym pięciu legendarnych bohaterów i 11 bohaterów towarzyszących, każdy z innymi atrybutami. Istnieje ponad 100 wydarzeń fabularnych, w których gracze przemierzają bujne lasy, surowe góry i zdewastowane pustkowia.

Gracze strategicznie przesuwają swoich bohaterów po sześciokątnej siatce, aby dopasować się do ich umiejętności i szerszej taktyki walki, a także istnieje możliwość przełączania i dopasowywania bohaterów i towarzyszy, aby zapewnić idealne dopasowanie do każdej bitwy.

17 czerwca: Toy Story Dave +

Toy Story Dave + to klasyczna gra symulacyjna, która pozwala graczom prowadzić własną firmę produkującą gry wideo, próbując stworzyć najlepiej sprzedającą się grę.

Twórca gry zręcznościowej Apple Story


W symulacji gracze mogą rozwijać konsolę do gier swojej firmy, zmieniać stanowiska pracowników, zatrudniać nowe osoby na stanowiska programisty lub inżyniera dźwięku i szkolić ich pod kątem rozwijania umiejętności. W miarę zdobywania doświadczenia pracownicy odblokowują szerszą gamę typów gier i treści do opracowania. Gracze mogą próbować znaleźć najpopularniejsze kombinacje i rozwijać je tak, aby najnowsze platformy miały jak największą szansę na sukces.

READ  Amazon daje wrażenie „ambientowego” doświadczenia Alexy.

18 czerwca: Francic: dogrywka

Francic: dogrywka Jest to oryginalna gra logiczna Apple Arcade‌, oferująca szybką rozgrywkę, wiele trybów gry i możliwość gry w trybie poziomym lub pionowym.

Apple Arcade Gorączkowe nadgodziny

Życie na hali produkcyjnej w Frenzic Industries może być nieco chaotyczne, ponieważ gracze zbierają rdzenie mocy do swoich nowych ZAPBOTów. Kiedy gracze osiągną swoje cele transformacji na czas, zostaną awansowani na bardziej satysfakcjonujące stanowiska na linii montażowej. Gracze napotkają ponad 45 poziomów, wiele trybów gry i setki mini-celów, odkrywając sekrety Frenzic Industries i ostatecznie ratując świat.

Gra oferuje ponad 45 poziomów, setki mini-celów, porady i sztuczki dotyczące strategii InfoBot, ulepszenia zwiększające twoje umiejętności i nie tylko.

25 czerwca: Atramenty + A lwa fortuna +

Ostatnie gry tego miesiąca to Atramenty + A lwa fortuna +, dwie ulubione gry fanów, które dołączyły do ​​rosnącej kolekcji klasycznej zawartości Apple Arcade.

ATRAMENTY. + to wielokrotnie nagradzane nowe podejście do klasycznej gry w pinball, łączące jednoręki bandyta i wyzwania taktyczne, a jednocześnie pozwalając graczom widzieć eksplodujące kolory, gdy piłka rozbija się o płótno, układa się w jasne warstwy i zapisuje wizualną historię Twojej gry jako opanujesz swój wynik.

Zawiera atramenty. + Z ponad 100 unikalnymi stołami, zrównoważoną rozgrywką, płótnami opowiadającymi historię Twoich indywidualnych gier oraz możliwością dzielenia się ulubionymi poziomami i wysokimi wynikami.

Leo’s Fortune+ to kolejny klasyk na iOS, oferujący platformową grę przygodową, w której gracze szukają tajemniczego złodzieja, który ukradł ich złoto, podążając tropem. Gracze muszą podróżować przez omszałe lasy, suche pustynie, pirackie miasta i zaśnieżone góry, przetrwając pułapki i rozwiązując oparte na fizyce łamigłówki na 24 poziomach.

Wygląda na to, że Leo’s Fortune została oficjalnie uruchomiona dzisiaj, ale mogła być dostępna dla niektórych użytkowników kilka tygodni temu, 11 czerwca.

wkrótce: Historie pasjansowe

Jest pięć gier, które wkrótce trafią do Apple Arcade‌, w tym بما „Angry Birds Reloaded”, „Doodle God Universe” i „Alto’s Odyssey: The Lost City” I „Odrzutowiec Joyride +. Solitaire Stories to pierwsza gra, która pojawi się w przyszłym miesiącu i jest oczekiwana 2 lipca.

READ  Motorola Edge 2021 uruchomiona z Snapdragon 778 SoC; Ceny, funkcje i specyfikacje

Legendy o gorączce królestwaA Toy Story Dave +A Francic: dogrywkaA Atramenty +, A lwa fortuna + Dostępne o Sklep z aplikacjami teraz. Czekajcie na więcej nowych gier przez cały lipiec.

‌Apple Arcade‌ kosztuje 4,99 USD miesięcznie z miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym dostępnym do przetestowania. Apple ma również opcję rocznej subskrypcji dostępnej za 49,99 USD rocznie, oszczędzając 9,89 USD od ceny miesięcznej, dostępnej również w ramach wszystkich poziomów. Jabłko Jeden, zaczynając od 14,95 USD miesięcznie.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top