Nieznani bohaterowie Montreal Canadiens dostają zasłużony moment chwały

Stanowią dwie trzecie górnej linii Montreal Kanada, ale Artturi Lehkonen i Phillip Danault radzili sobie doskonale, nie zdobywając punktów i będąc pod radarem.

Dobrze więc, że Danault i Leekkonen są w czołówce, jeśli chodzi o ich największą jak dotąd bramkę poza sezonem. Zaczął celować w strefie obronnej, bo oczywiście to zrobił. Carrie Price zaoszczędziła. Brendan Gallagher zabrał dysk i podał Danaultowi, który wszedł na obszar, po czym dał doskonały bekhend bezbłędnemu Lehkonenowi.

Wiele zostało powiedziane o braku bramek przeciwko Kanadyjczykom przez gwiazdorskich graczy. Czy to Austin Matthews, Kyle Connor, czy Mark Stone. Stała była najwyższą linią. Przed kontuzją Gallagher, Danault, Leekonen i Jake Evans doskonale odegrali swoją rolę. Wykorzystali przepis, który sprawił, że znaleźli się w pierwszej piątce z pięciu w ciągu ostatnich dwóch sezonów z Thomasem Tatarem. W ciągu ostatnich kilku meczów robili nieco bardziej ofensywną grę, a przez cały mecz 6 wyczuwałem, że bramka może być w zasięgu wzroku.

Chociaż są znani ze swojej magii defensywnej, zawsze mają zdolności ofensywne. Gallagher mówi sam za siebie. Danault miał więcej niż jeden punkt w meczu QMJHL. Likonen pobił rekord ustanowiony przez Daniela Alfredssona w szwedzkiej lidze hokejowej. Zawsze pokazywali przebłyski tego talentu, ale połączył się w jednym meczu po 99 sekundach dogrywki.

Danault powiedział o swojej roli w zdobywaniu punktów po szóstym meczu: „Czuję się bardzo szczęśliwy, że jestem bardzo szczęśliwy, będąc w Montrealu… w Finał Pucharu Stanleya To niesamowite. Bycie z Quebecu to kolejny poziom. Jestem bardzo dumny.”

“Szczerze mówiąc, nie sądzę, że mają wystarczająco dużo uznania. Ich największym zadaniem jest zamknięcie górnej linii drugiej drużyny, co zrobili wyjątkowo dobrze” – powiedział kapitan Canadiens, Shea Webber. . Dobrze się z nimi czuję”.

Najwyraźniej przed ostatecznym celem drużyny jest jeszcze jedna passa. W czwartkowy wieczór zdarzyło się, że pasmo odpowiedzialne za to, że wiele gwiazd nie potrafiło trafić wielkiego gola, udało się wielki cel.

READ  22 Znani Muzycy Lata 80. kontra Teraz

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top